Jak przygotować się na pierwszy pocałunek? 7 cennych wskazówek

21 Sierpnia 2016

Ta wiedza pozwoli Ci uniknąć wpadki.

pierwszy pocałunek

Pierwszy pocałunek wiąże się zarówno z pozytywnymi emocjami, jak i stresem. Zastanawiamy się, jak wypadniemy, czy nie będziemy gorsze od innych i czy nam samym spodoba się ta gra. Każda dziewczyna ma w głowie jakiś scenariusz, ale w praktyce okazuje się, że bardzo odbiega od rzeczywistości.

Aby uniknąć rozczarowania, lepiej przygotować się na ten moment. Jest kilka rzeczy, o których trzeba pamiętać, żeby pocałunek dla każdej ze stron był satysfakcjonującym przeżyciem. Poza tym, w ten sposób zmniejszysz stres.

Musisz być pewna, że on chce Cię pocałować

Jak to rozpoznać? Po pierwsze jest większe prawdopodobieństwo, że on pocałuje Cię w miejscu, gdzie będziecie sami. Raczej nie spodziewaj się buziaka podczas spaceru ulicą lub w knajpie. Intymnym zachowaniom sprzyja zmrok, odosobnione miejsce i cisza. Jednym z najbardziej prawdopodobnych scenariuszy jest, że on przysunie się do Ciebie, lekko pochyli ku Tobie głowę i spojrzy Ci w oczy, aby przekonać się, że też masz ochotę na pocałunek. Wtedy zrób dokładnie to samo. Następnie pozwól mu przejąć kontrolę nad sytuacją, czyli pocałować się.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
2.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-21 08:02:57

"Było jeszcze lepiej niż w moim wyobrażeniach"? Kto tak ze sobą rozmawia? A swoją drogą ja się bardzo stresowałam przed pierwszym pocałunkiem, dlatego nastąpiło to bardzo późno w moim życiu, a mianowicie w wieku 20 lat. I było to jedno wielkie fffuuuuuu, bo pocałował mnie znienacka chłopak, do którego NIC nie czułam... bo chciał sprawdzić czy może ja czuję coś do niego, lol. Więc skoro tamten był okropny, to przed drugim również się stresowałam, ale drugi chłopak już był całkiem spoko i wiele się od niego nauczyłam w kwestii pocałunku ;) Teraz, mając 22 lata, z obecnym chłopakiem, wydaje mi się, że jestem całkiem dobra w całowaniu :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-21 08:03:41

zapomniałam dodać, że nie ma się czym stresować, bo WSZYSTKO przychodzi automatycznie, instynktownie i z emocjami samo!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1