15 rzeczy, które MUSICIE razem zrobić, zanim pomyślicie o ślubie

26 Grudnia 2016

Bez tego ewentualne małżeństwo będzie skazane na porażkę.

przed ślubem

Mówi się, że człowiek nigdy nie jest wystarczająco gotowy na dziecko czy małżeństwo. Można przeczytać wiele poradników i sporo się naoglądać, a rzeczywistość zawsze nas zaskakuje. Dopiero praktyka czyni mistrza. Sporo w tym prawdy, ale o niektórych sprawach warto pomyśleć jeszcze przed tak ważną decyzją.

Duncan Lindsay, dziennikarz brytyjskiego portalu „Metro”, wylicza, co każda para powinna zrobić, zanim zdecyduje się na ślub. Później może być na to za późno. Im więcej wspólnych doświadczeń i przeżyć, tym większe szanse na to, że dogadamy się w formalnym związku. Dlatego warto prześledzić tę listę punkt po punkcie i nadrobić ewentualne zaległości.

Dopiero potem można zacząć myśleć o byciu ze sobą na poważnie…

Zobacz również: Rok temu wyszłam za mąż. Jestem załamana, nie tak to sobie wyobrażałam...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-26 19:24:26

Dziewczyny, co myślicie o sytuacji, kiedy chłopak, z którym jestem rok nie mówi mi w ogóle, że mu zależy, że kocha, że jestem dla niego ważna. Kiedy zapytam, to owszem, odpowiada, że tak (oprócz "kochania", bo o to go nie pytałam), ale sam z siebie nic. Jest dosyć zamkniętym i mało wylewnym człowiekiem, jeśli chodzi o różne kwestie, więc być może to zależy od osobowości, bo przytula mnie i inne takie normalnie... tylko nic nie mówi. Martwi mnie też, że na instagram czy snapa dodaje swojego zwierzaka, samochód, czasem jakiś widoczek, a ze mną zdjęcie raz na ruski rok. Ja wiem, że możecie powiedzieć, że to pierdoły, ale takie pierdoły mnie martwią. Oczywiście rozmawiałam z nim o tym, ale chciałam zaczerpnąć opinii z boku, więc jeśli ktoś się wypowie, będę bardzo wdzięczna. Martwię się po prostu, czy jemu na mnie zależy, czy nie traktuje mnie jak kogoś z kim jest "na przeczekanie", a w razie czego, jak pozna kogoś lepszego, to ma otwartą furtkę. Być może za dużo sobie wkręcam, nie wiem. Powiedział mi też, jak zapytałam (niestety przez fb, bo zobaczymy się dopiero po świętach) czy coś do mnie czuje, że tak, ale nie chce się spieszyć... ale no kurde, spotykamy się rok, a nie miesiąc. Już sama nie wiem co myśleć, wiem że ma taki charakter, ale może faktycznie mu nie zależy. A, i wykorzystywanie mnie tylko do łóżkowych spraw odpada, bo seksu nie uprawiamy. Powiedzcie proszę, co o tym myślicie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-26 22:23:10

Skoro nie jestescie razem dla seksu dajcie sobie troche czasu...Faceci nie sa tak wylewni uczuciowo jak kobiety, wypatruj oznakow milosci w jego czynach, a nie slowach ...Trzymam kciuki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-27 00:40:23

Że masz 14 lat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-27 04:20:18

Jesteście parą od roku i nie uprawiacie seksu, dlaczego? Dla m nie to martwiące najbardziej. Seks to jeden z fundamentów związku, o ile oboje nie macie poglądów religijnych, które nakazują Wam czystość przed ślubem, to brak seksu jest dla mnie dużo bardziej niepokojący, niż brak werbalizacji uczuć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-26 18:21:29

"imprezować bez siebie" serio? Ja imprezowałam jak bylam nastolatką, później się raczej z biegania co sobote na kluby wyrasta,, no przynajmniej ja i mój chłopak czegoś takiego nie praktykujemy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-27 04:21:44

Uśmiałam się. Nikt nie mówi, że impreza równa się popijawie co tydzień. Ja imprezuję bez mojego męża, bo mamy część osobnych przyjaciół. Wychodzimy do barów na piwo, na kolacje, do kina, wpadam czasem do kogoś z odwiedzinami. To też są formy imprezowania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-26 18:02:41

mogłoby się zakończyć na "zamieszkać razem", reszta w tedy sama przychodzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1