13 tekstów, dzięki którym zainicjujesz z nim kontakt (Do wyboru wersja subtelna & pikantna!)

25 Lutego 2017

Nie wiesz, jak rozpocząć rozmowę? Zainspiruj się tymi przykładami.

jak zagadać chłopaka

Żyjemy w XXI wieku. Wszystko ruszyło do przodu, także obyczaje. Nie ma nic dziwnego w tym, że to kobieta inicjuje kontakt z mężczyzną. Pierwsza go zagaduje, zdobywa numer telefonu, zaprasza na randkę, a nawet się oświadcza. Mężczyźni właściwie już się przyzwyczaili do tej wygody, że nie muszą się aż tak bardzo starać, bo kobiety ich zastępują. Z jednej strony zyskałyśmy swobodę, ale z drugiej inicjatywa coraz częściej leży w naszych rękach.

Wśród facetów nadal można spotkać tych należących do kategorii „starej daty”. To właśnie oni przepuszczają kobiety w drzwiach, pierwsi wysuwają propozycję randki, nie pozwalają, aby dama płaciła za siebie rachunek i dbają, aby jej niczym nie urazić. Czują się niezręcznie, gdy osoba płci żeńskiej przejmuje dominującą rolę. Jednak nawet oni w jakimś stopniu akceptują okazywanie zainteresowania. W końcu wszyscy mężczyźni są bardzo łasi na pochlebstwa. Są też faceci bardzo nieśmiali. Ich wręcz trzeba odrobinę ośmielić. Rzecz jasna z dużym wyczuciem, aby nie spłoszyć kandydata.

Jeżeli udało Ci się zdobyć numer telefonu do faceta, w którym się podkochujesz, możesz do niego napisać pierwsza. Ponieważ raczej nie możesz wiedzieć, jaki ma stosunek do kobiecej inicjatywy w damsko-męskich relacjach i czy przypadkiem nie należy do dwóch wyżej wymienionych typów, musisz być ostrożna. Poza tym nawet nowocześni mężczyźni nie lubią od razu dostawać kobiety na tacy. Dlatego powinnaś wykazać się sprytem. Poniżej prezentujemy kilka chwytliwych tekstów, dzięki którym wzbudzisz zainteresowanie wybranka.

Zoabcz także: Moja najdziwniejsza randka...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-02-25 13:34:42

„Cieszę się z naszej konwersacji. Musimy ją powtórzyć w następnym tygodniu”. HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-25 10:55:13

Wysmialabym chłopaka gdyby mi pisal cos w tym stylu... Chyba ze by mi sie bardzo podobal ale jesli by o tym nie wiedział to i tak odebralabym to wlasnie jako zbyt nachalne... A jesli to dziewczyna tak zaczyna to tym bardziej....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1