7 sposobów, by na nowo rozkochać w sobie faceta

30 Listopada 2016

Nie skreślaj związku, ale postaraj się odzyskać miłość mężczyzny...

jak rozkochać w sobie faceta

Nie jest tajemnicą, że niepielęgnowany związek usycha niczym roślinka, której regularnie nie dostarczamy wody. W przypadku stosunków międzyludzkich chodzi oczywiście o rozmowy, okazywanie czułości i troskę o partnera. Czasami po prostu brakuje czasu, pojawiają się problemy i związek nie jest już taki, jak kiedyś. Najczęściej chodzi jednak o rutynę, która pojawia się nawet w najlepszych relacjach. Im dłuższy staż, tym lepiej powinnyśmy nauczyć się z nią radzić. Niestety przeważnie lekceważymy problem i nie zawsze da się go potem naprawić. Tak naprawdę wszystko zależy od chęci Twoich i mężczyzny.

Podpowiadamy, co zrobić, żeby podkręcić atmosferę w związku. Nie rezygnuj tak łatwo i zawalcz o faceta. Poniższe wskazówki mogą zastosować wszystkie pary, także te, którym dobrze się układa. Zrób z nich nawyk, a na pewno nie pożałujesz!

Zastanów się, czy problemem nie jest Twoje zachowanie

Obwinianie się nie jest dobre, ale mimo wszystko musisz przeanalizować swoje zachowanie. Jak traktujesz swojego faceta? Czy jesteś wystarczająco wyrozumiała? Każdy ma wady, więc zwracanie mężczyźnie uwagi na porozrzucane rzeczy czy niepozmywane naczynia jest niepotrzebne, o ile nie robi tego nagminnie. Tak samo w przypadku nieopuszczania deski w toalecie i głośnego jedzenia. Gdybyś przyjrzała się sobie, zrozumiałabyś, ile sama masz wad. Liczy się także ton, jakim do niego mówisz. Być może facet ma dość Twojego zachowania.

Zobacz także: Nadal kocham mojego ex

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-30 17:05:45

Na pewno będę wyjeżdżać z domu,żeby Pan za mną zatęsknił. Kpina

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
beatta
(Ocena: 5)
2016-11-30 11:42:28

generalnie to uwazam, ze jak facetowi sie przepali ten styk z twoim imieniem to raczej nawet stajac na rzesach nic z tym absolutnie nie zrobisz, rozmawiac trzeba zawsze nie tylko w momencie kiedy pali ci sie grunt pod stopami, to samo moje miłe panie dotyczy takich rzeczy jak rutyna, wspolne hobby, trzeba o to dbac o pierwszego dnia ;) ja mam to szczescie, ze u mojego synaps "beata" sie nie przepalił od 22 lat, aczkolwiek mrygał jakiś czas temu ale to przez seks, naprawilismy to szybciutko iqman bo... potrafimy ze sobą o wszystkim rozmawiać. I dalej ognisko płonie. każdej z was tego życzę!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-30 11:30:46

Tak, bo my musimy być IDEALNE dla KRÓLI, delikatne aby ich przypadkiem nie urazić bo oni biedactwa mogą tak łatwo się zranić a wtedy nie daj Boże! Nasz misiu ucieknie do innej. Szczerze? 90 zdradza a 100 z nich to żałosne typy. Co ONI nam dają? A może by tak artykuł jak facet powinien poprawić się aby utrzymać związek z kobietą?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-30 14:05:51

To portal dla kobiet. Stąd porady dla kobiet

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
JaJas do Anonim 11:30:46
(Ocena: 1)
2016-12-01 02:18:43

Odpowiem na Twoje pytanie "Co ONI nam dają?" ONI dają kochanej kobiecie wszystko co mają. Powtarzam: Wszystko. Mało tego, jeżeli mężczyzna nie posiada czegoś, czego pragnie kochana przez niego kobieta, będzie usilnie dążył aby to zdobyć i ją zadowolić. A kobieta? Kobieta może zaoferować tylko seks, nic więcej. Nie próbuj pisać o takich "wartościach" jak miłość, wsparcie, partnerstwo, ciepło itp. znam życie (to prawdziwe) - w bajki już nie wierzę. Kiedy kobieta usiłuje zdobyć mężczyznę, używa tylko tego "waloru" bo tylko taki ma. Kiedy już go zdobędzie,"walor" jest "dawkowany w zależności od humoru Pani" i od subiektywnej oceny tego "Co ONI nam dają?" a przecież powinna obowiązywać zasada "to dostajesz co sama dajesz". Jest "równouprawnienie płci" czy go nie ma? A więc skoro d..ę dajesz to d..ę dostajesz. PS. Odpowiedzi nie oczekuję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1