7 kroków, by być najlepszą dziewczyną w jego życiu. Nigdy nie będzie chciał odejść!

20 Grudnia 2016

Zastanawiałaś się kiedyś, co uczyni Cię wyjątkową w jego oczach?

zakochani

Byliście zaledwie na kilku spotkaniach, ale to w zupełności wystarczyło, abyś zdała sobie sprawę, że ten facet jest mężczyzną twojego życia. Przystojny, inteligentny, ze świetnym poczuciem humoru – czego chcieć więcej? Jest tylko jeden problem. Chciałabyś, żeby on jak najszybciej odwzajemnił twoje uczucia, a nawet... uznał, że jesteś najwspanialszą dziewczyną, z którą kiedykolwiek się spotykał.

Zastanawiasz się, co uczyni Cię wyjątkową w jego oczach? Poznaj kilka prostych sposobów, które uczynią Cię najlepszą partnerką.

Zobacz także: Najczęstsze kłamstwa facetów

Wspieraj go

Powinno Ci to przychodzić naturalnie, ale jeśli tak nie jest, pójdź o krok dalej, a na pewno nie pożałujesz. Komplementuj, co ci się w nim podoba. Twój partner stanie się bardziej pewny siebie i będzie o wiele lepiej wspominał czas spędzony z Tobą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
3.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

a
(Ocena: 5)
2016-12-20 19:20:21

Poj****** Was ? Im jesteście bardziej dobre tym bardziej oni to wykorzystują. Oni mają w dupie takie dobre. Całe życie byłam dobra, dawałam wszystko z siebie, wspierałam, chwaliłam, byłam szczera, serce na dłoni - faceci tego NIE doceniają. Szanują tylko wyrachowane i przebiegłe. Nie skaczcie nad królami, niech oni coś zrobią dla Was.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-20 21:19:22

Jak sobie takich wybierałaś tak miałaś... Mój się stara równie bardzo jak ja i dobrze nam ze sobą więc nie mierz wszystkich jedną miarą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-20 21:23:00

Przykro mi, że tobie nie wyszło, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Nie będę wyrachowana i przebiegła w stosunku do mężczyzny, który oddaje mi całe swoje serce, potrafi rozmawiać, znaleźć kompromis i traktuje mnie po partnersku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ika
(Ocena: 1)
2016-12-21 19:32:47

a ja się zgadzam. miałam to samo. byłam szczera, do rany przyłóż, zawsze pocieszałam, znosilam humory, a efektem było i tak to że wyborem były "dziunie". facet jest miły póki nie dostanie tego czego chce potem ma wyje... i znajduje nową Zdobycz. Bierze się za sukę która nim pomiata a potem jojczy że każda leci na kasę i dobry samochód. Seems legit.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-21 23:01:03

0:22:33 - znam to. Mój ojciec taki jest. Jest najbardziej toksycznym, apodyktycznym i chamskim człowiekiem jakiego znam, a jak przyjdzie co do czego to "płacze" jaki to on jest biedny i poszkodowany przez los i nikt go nie szanuje. "Najśmieszniejsze" w tym wszystkim jest to, że nikt mu w życiu nie zrobił takiej krzywdy, jaką on własnej rodzinie zrobić potrafił. Tacy ludzie to egoistyczni hipokryci którzy potrafią tylko brać i zawsze uważają, że to inni są źli, a oni bez skazy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-20 07:11:06

Idealnie ubrane w słowa, zgadzam się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1