Gdzie NIE IŚĆ na pierwszą randkę? (10 miejsc, które gwarantują miłosną porażkę)

11 Kwietnia 2017

Pierwsza randka jest jak pierwszy pocałunek – jeśli nie poczujesz chemii, czar pryska jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Stres nie sprzyja miłosnej aurze, więc warto zadbać, by stresogennych czynników było jak najmniej.

pierwsza randka

Źródłem napięcia może okazać się już samo otoczenie, dlatego dowiedz się, jakich miejsc unikać, by już na starcie nie dać plamy.

Dyskoteka
Klub z głośną muzyką i alkoholem nie jest dobrym pomysłem, jeśli chcesz nawiązać trwałą relację. Wspólna impreza często staje się początkiem romansu, który kończy się razem z weekendem. Na dyskotece trudno o intymność i warunki do rozmowy, a alkohol zamiast pomagać, szkodzi wizerunkowi. Pod wpływem napojów wyskokowych tracisz nad sobą kontrolę i przedstawiasz się w negatywnym świetle, często nie mając tego świadomości.

Własne mieszkanie
Nasz dom mówi o nas więcej, niż moglibyśmy się tego spodziewać. Jeśli nie chcesz za szybko odkrywać wszystkich kart, na pierwszą randkę wybierz miejsce publiczne. Poza tym takie zaproszenie może zostać odebrane dwuznacznie, zwłaszcza jeśli nikt z tobą nie mieszka.

Chcesz go rozkochać? Oto 8 najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów, by oszalał na Twoim punkcie!

Rodzinny dom
Jeśli mieszkasz z rodzicami, tym bardziej nie zapraszaj nikogo do domu. Obca osoba poczuje się niezręcznie, podobnie jak rodzina, która nie będzie wiedziała, jak ma się zachować wobec gościa. W takich sytuacjach nietrudno o gafę.

Bardzo elegancka restauracja
Kolacja przy świecach nigdy nie wyjdzie z mody, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi pierwsze spotkanie. Romantyczna aura tworzy intymną atmosferę i o to właśnie chodzi w przypadku randki. Wybierając restaurację, unikaj jednak miejsc, gdzie bez perfekcyjnej znajomości savoir vivre’u nie dotrwasz do deseru. Na pierwszym spotkaniu warto skupić się na rozmowie, a nie na wyborze odpowiedniego widelczyka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ja
(Ocena: 5)
2017-04-11 22:03:20

wychodzi na to że najlepiej nie iść wcale

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-11 08:36:54

Ja na pierwszej randce byłam w sklepie z zabawkami. Dziwne doznanie aczkolwiek było sympatycznie i śmiesznie hahah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1