Gdy on jest ładniejszy od Ciebie…

08 Kwietnia 2015

6 zasad spotykania się z facetem, który jest bardziej atrakcyjny od Ciebie.

irina shayk

Od kilku tygodni spotykam się z nowym facetem. Parę dni temu przyszedł po mnie do pracy, więc zapoznałam go z kilkoma koleżankami. Następnego dnia zleciały się do mojego biurka i zaczęły dopytywać, jak upolowałam takie ciacho. Śliniły się na samo wspomnienie. Och, jakie on ma szerokie bary. Och, jaka piękna twarz. Och, jaki zgrabny tyłeczek. Och, jakie ząbki białe i równe. Jedna spytała nawet bezczelnie, czy jest mi wierny, a inna dodała, że J. spotyka się ze mną, żebym mu konkurencji w urodzie nie robiła.

Było mi strasznie przykro. Wiem, że nie jestem taka urodziwa, jak mój facet, ale mogły się ugryźć w język – żali się na zagranicznym forum jedna z anonimowych internautek. Inna dodaje:

Mam cholernie przystojnego faceta. Niby super, ale umieram z zazdrości o niego. W restauracji kelnerki robią do niego maślane oczy, a jedna próbowała nawet przemycić swój numer telefonu na rachunku. Ciągle dzwonią do niego jakieś koleżanki pod byle pretekstem. On zapewnia, że kocha tylko mnie, ale boję się, że jestem dla niego za brzydka. W końcu znajdzie sobie jakąś ślicznotkę, a mnie zostawi…

Ty również spotykasz się z chłopakiem, który jest bardziej atrakcyjny od Ciebie? Gratulacje. To powód do dumy, a nie obaw! Oczywiście pod warunkiem, że wcielisz w życie 6 zasad postępowania z takim partnerem. Dzięki nim usidlisz go na dobre, a facetowi nawet nie przyjdzie do głowy, by rzucić Cię dla innej.   

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2015-04-08 11:19:25

re: Gdy on jest ładniejszy od Ciebie…

A ja chyba jestem jakaś dziwna, bo nie kręcą mnie mega przystojni mężczyźni (tacy co od nich aż krzyczy: "jestem piękny"). Wolę takich o bardziej specyficznej, przeciętnej urodzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-08 10:17:01

re: Gdy on jest ładniejszy od Ciebie…

Też się kiedyś spotykałam z takim mega przystojnym facetem. Oczywiście uważam, że także jestem bardzo ładna, ale ładnych kobiet jest tak naprawdę na pęczki, a przystojny mężczyzna rzadziej się trafia. Jak szłam ulicą to wszystkie dziewczyny się oglądały za nim, ale nie jestem zazdrośnicą i w sumie imponowało mi to, że mógłby mieć każdą, a wybrał właśnie mnie. Jednak piękny wygląd nie równa się cudowny charakter więc się z nim rozstałam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz