Zagadkowa historia Kingi: „Facet podejrzewa mnie o zdradę, chociaż tego nie zrobiłam!”

09 Września 2017

Dziewczyna sądzi, że jej koleżanki uknuły przeciwko niej spisek.

podejrzenie o zdradę

Bardzo często przekonujemy się o tym, że człowiek potrafi zrujnować drugiemu człowiekowi życie. Czasami wystarczy drobne, ale tragiczne w skutkach kłamstwo, a innym razem przemyślana intryga. Pod tym względem prym wiodą zwłaszcza kobiety. Potrafią udawać przyjaciółki, a po pewnym czasie wbijają szpilę. Robią to z zazdrości, z powodu życiowej frustracji, a niejednokrotnie także z zemsty za niesprawiedliwość, której doświadczyły od nas. Nie zawsze można odwrócić skutki takiego działania. Zdarzają się historie rozpadów związków partnerskich, utraty pracy i dobrej opinii, do których dochodzi dzięki „uprzejmości” trzeciej osoby.

Kinga przekonała się na własnej skórze o tym, jak okrutni mogą być względem siebie ludzie i jak fałszywe są niektóre przyjaciółki. Oto jej historia.

- Mam 23 lata. Zawsze byłam radosną, pewną siebie dziewczyną. Ludzie często powtarzali mi, że łatwo potrafię sobie zjednywać przyjaciół. Niektórym trudno jest nawiązywać kontakty, a ja nigdy nie miałam z tym problemów. Utrzymywałam dobre stosunki zarówno z facetami, jak i dziewczynami.

Nigdy nie wierzyłam w opowieści koleżanek, które twierdziły, że inne kobiety potrafią być wredne. Uważałam podobne opinie za zbyt surowe i krzywdzące. Ufałam, że to, jak traktują nas ludzie, zależy od nas samych. Powtarzałam innym „traktuj innych dobrze, a odwdzięczą Ci się tym samym”. Dziewczyny natomiast przekonywały, że to nie zawsze się sprawdza. Przymykałam na to oko, myślałam, że są zapatrzone w siebie i wszędzie widzą zawiść, której tak naprawdę nie ma albo na którą same sobie zapracowały. Dziś wiem, że takie historie się zdarzają i podłość drugiego człowieka nie zawsze jest odpowiedzią na nasze zachowanie.

Zobacz także: 7 trików, dzięki którym wydasz się facetowi bardziej sexy

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 11:29:28

powinien uwierzyc Tobie..widocznei nie ufal Ci wystarczajaco, nie wiem. swoja droga nie rozumiem po co spedzalas czas z kolezankami ktore tak jak mowisz wyraznie ci zazdroscily i byly wredne..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-11 20:25:53

Cóż, to może napisz mu, że skoro podoba mu się ta Klaudia to mógł powiedzieć od razu, a nie oskarżać cię o zdradę. A sama masz nauczkę, jak można być tak naiwnym żeby imprezować z koleżankami, które wcześniej wyraźnie i otwarcie bywały wobec ciebie złośliwe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-09 20:25:49

Niestety, ludzie bywają podli. Sama się o tym przekonałam kilka lat temu, miałam podobną sytuacje. Teraz jestem wycofana, praktycznie nikomu nie ufam i widuje się tylko z moim partnerem i 1 koleżanką, do której i tak podchodze z ogromnym dystansem. Ktoś mógł mi współczuć, ale mi jest z tym dobrze. Liczy się nie ilość tylko jakość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-09 12:50:58

Spotkań si3 z ta szkapa i nagrań na dyktafon rozmowe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-09 10:56:36

Daruj sobie faceta. Gdyby Cię kochał i ufał to by Ci uwierzył. Zwłaszcza że teraz ta Klaudia się do niego przystawia. Naprawdę nie daje mu to do myślenia?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-09 10:47:20

Jakie szma.ty z tych koleżanek...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-09 06:26:06

Olej go, gdyby cie tak bardzo kochal, to by uwierzyl tobie, ze nie moglas tego zrobic. Nie jest ciebie wart.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1