10 sygnałów, że TO NIE JEST FACET DLA CIEBIE

10 Czerwca 2018

Prędzej czy później będziesz przez niego cierpieć.

nieudany związek

Nie każdy facet nadaje się do stałego związku. Niektórzy potrafią jedynie przysparzać cierpienia kobiecie, z którą się zwiążą. Ranią ją na wiele spososbów. Zdarza się, że nieświadomie. Taką mają naturę i nic tego nie zmieni. Są jednak kobiety, które uważają, że miłość pokona wszystkie przeszkody. Brną w związek na siłę. Czasami nawet wtedy, gdy sam mężczyzna wyznaje, że nie za bardzo nadaje się do stałych relacji. Dopiero z czasem przekonują się, jak ogromny błąd popełniły.

Faceci opisali DZIEWCZYNĘ IDEALNĄ!

Już podczas pierwszych miesięcy bycia razem można rozeznać, czy facet nadaje się na partnera. Kolejna ważna sprawa to, czy jest odpowiedni dla ciebie. Musicie się odpowiednio dobrać. Nie jest tajemnicą, że są ludzie wydobywający z nas to, co najlepsze i ludzie działający na nas niczym płachta na byka. Taki sam schemat działa w relacji intymnej między kobietą a mężczyzną. Są ludzie, którzy nigdy się nie dogadają - zawsze będą ze sobą zaciekle walczyc. Grunt to rozpoznać wystarczająco szybko, że on nie jest mężczyzną dla ciebie.

Jak się o tym przekonać? Poniżej znajdziesz sygnały, które o tym świadczą.

Wyśmiewa twoje poglądy

Dwoje kochających się ludzi nie musi mieć identycznych poglądów, ale powinni się nawzajem szanować. Ów szacunek obejmuje też prawo ukochanej osoby do innego zdania. Weź też pod uwagę, że wyśmiewanie świadczy o pewnym ograniczeniu. On jest otwarty tylko na swoje racje, a twoje ma za nic.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-11 11:31:49

Niestety mój facet cierpi trochę na brak ambicji. Ale uważam że to niekoniecznie wynika z lenistwa ale ze środowiska w którym się wychował i gdzie uwierzył że więcej nie może. Bo to mega inteligentny chłopak ale nie ukończył szkoły, z jednej strony bo matka go nie przypilnowała wystarczająco, z drugiej nauczyciele dali mu do zrozumienia że to debil. A wiadomo że ludzie mają różne umiejętności i sposoby uczenia się i szkoła czasem może zbyt szablonowa. Staram się go przekonać, że może wszystko, może wróci do szkoły po 13 latach :) Ja z drugiej strony muszę też się nauczyć doceniać własne osiągnięcia bo cokolwiek bym nie robiła, mam zawsze poczucie że inni osiągneli większy sukces. Ambicja to nóż o dwóch ostrzach!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Natalia
(Ocena: 5)
2018-06-11 07:15:24

Przecież nie można przekreślać faceta tylko i wyłącznie z powodu braku erekcji. Wszystko da się naprawić. Wystarczy, że zacznie zdrowo się odżywiać, rzuci używki i będzie stosował iqman. Wiem co piszę, bo mój mężczyzna miał kiedyś dokładnie taką przypadłość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mika
(Ocena: 5)
2018-06-11 05:20:54

Wypisz,wymaluj.... Moj chłopak....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-10 22:05:50

Większość mężczyzn zdradza najlepiej brać cichego i szanującego się i to za młodu a nie po 30!Mówię wam kobiety dziewczyny tacy są najlepsi!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-10 10:36:41

Bez przesady z tym oglądaniem się za innymi. Ja też zauważam fajnych facetów na ulicy, ale nigdy nie zdradziłam i daleko mi do zdrady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1