EXCLUSIVE: Dziewczyna mnie bije

11 Czerwca 2016

Czasami domowym oprawcą okazuje się niepozorna kobieta. Poznaj dwóch młodych mężczyzn, którzy związali się z sadystkami.

kobieta mnie bije

Faktem jest, że najczęściej ofiarami przemocy domowej są kobiety. Nic w tym dziwnego - mężczyzna niepanujący nad swoimi emocjami zawsze ma możliwość użycia siły wobec słabszej partnerki. W drugą stronę raczej o to trudno, chociażby ze względu na fizyczną niemoc. Co nie oznacza, że się nie zdarza. Historie dwóch naszych rozmówców udowadniają, że oprawca może chodzić w spódnicy. W grę wchodzi już nie tylko siła, ale uzależnienie emocjonalne.

Poznajcie młodych facetów, którym niezwykle trudno się do tego przyznać. W oczach innych ludzi uchodzą za silnych i zdecydowanych, a dali się osaczyć niepozornym przedstawicielkom płci pięknej. Byli bici, upokarzani i szantażowani. Na własnej skórze przekonali się, co może oznaczać damski gniew. Przez długi czas była to sytuacja bez wyjścia, bo z jednej strony kochali, z drugiej - nienawidzili. Nie mogli oddać i nie chcieli odejść.

Ich wspomnienia niszczą obraz niewinnej kobiecości. Oni związali się z tyranami.

Zobacz również: 7 faktów o biciu dzieci: Kto daje klapsy i czym to się może skończyć?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
3.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-13 16:59:48

re: EXCLUSIVE: Dziewczyna mnie bije

uuu, jak mało komentarzy. co jest, laski, nie podoba się wizja tu przedstawiona, że baby też bywają toksycznymi sadystkami, od których trzeba uciekać? no tak, tak, przecież na tym świecie to faceci są źli, a baby zawsze biedne i niewinne, heh. enyłej, współczuję takim facetom - najgorsze w ich sytuacji jest to, że nawet nie mogą za bardzo z nikim o tym pogadać, bo przeciętny człek na hasło "baba mnie bije" raczej by zareagował śmiechem. utarło się, że przemoc może być dziełem wyłącznie facetów. a niestety, jako kobieta, zdążyłam zauważyć, że agresja u bab jest nie mniejsza niż u mężczyzn. w dodatku baby są o tyle gorsze, że są całkowicie pozbawione jakichkolwiek zasad i granic. przeciętny facet ma jeszcze wbudowane w głowie jakieś zasady i potrafi się wycofać w odpowiednim momencie, a baba nie skończy póki nie zabije - za wszelką cenę i bez zważania na cokolwiek, byle się wyżyć, byle wygrać. i mimo, że są rzekomo tymi bardziej emocjonalnymi i wrażliwymi istotami, to jakoś niespecjalnie przejmują się cudzymi uczuciami, wręcz bawienie się cudzym kosztem to ich ulubiona rozrywka. wstyd mi za tę płeć. pozdrawiam, mizoginistka :3

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-15 21:22:38

To se dorób siusiora i łaź do łóżka z homosiami, skoro tak ci się nie podoba twoja własna płeć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-11 12:44:39

re: EXCLUSIVE: Dziewczyna mnie bije

takie rzeczy niestety naprawdę się dzieją... smutne. ludzie walczcie o siebie i nie trwajcie w toksycznych związkach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ciekawska
(Ocena: 3)
2016-06-11 02:52:46

re: EXCLUSIVE: Dziewczyna mnie bije

Dlaczego jeszcze nie ma słynnego komentarza idioty/ki, zaczynającego się od słów "Przed potopem, za czasów Noego, żyli ludzie, którzy mieli swoje religie ..."? Przecież artykuł jest "zboczony" i "sodomiczny" (a nawet gomoryczny).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-06-12 01:59:46

Gdybym tęskniła, to nie użyła bym wobec autora/ki tego komentarza określenia jakiego użyłam. Uprzejmie dziękuję za bezinteresowną poradę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ciekawska
(Ocena: 3)
2016-06-11 02:30:37

re: EXCLUSIVE: Dziewczyna mnie bije

Dlaczego jeszcze nie ma słynnego komentarza idioty/ki, zaczynającego się od słów "Przed potopem, za czasów Noego, żyli ludzie, którzy mieli swoje religie ..."? Przecież artykuł jest "zboczony" i "sodomiczny".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1