Czy Twój związek mieści się w normie? Wiemy, kiedy powinien przyjść czas na pocałunek, wyznanie miłości, zaręczyny...

20 Grudnia 2017

Sprawdź, kiedy robią to inni!

etapy związku

Możesz być najbardziej doświadczoną kobietą na świecie, ale każdy kolejny związek to zupełnie nowy etap w życiu, którzy rządzi się swoimi prawami. Każdy mężczyzna jest inny, więc to, co sprawdzało się w poprzedniej relacji, w następnej może nie mieć już racji bytu. Dotyczy to bliskości, deklaracji, wspólnego zamieszkania, legalizacji związku itd. Na wszystko przyjdzie czas.

Kiedy konkretnie? Dzięki badaniu zrealizowanemu przez portal randkowy eHarmony, wiemy, jak szybko decydujemy się na kolejny krok. To oczywiście nie reguła, ale właśnie tak potoczyło się życie miłosne większości z ponad tysiąca ankietowanych dorosłych osób. Powstały w ten sposób raport powie ci, czy nie za bardzo się pospieszyłaś, a co wciąż jest przed tobą.

Sprawdź, czy mieścisz się w normie!

Zobacz również: Historia Tomka: „Ona nalega na ślub. Jak jeszcze raz o tym wspomni, to ją rzucę”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-20 21:19:26

Pocałunek na pierwszej randce, seks po miesiącu związku, wyznanie miłości po dwóch. Po dwóch również pierwsze (i właściwie jedyne) wspólne zdjęcie. Po trzech latach zaręczyny a po pięciu ślub. Dzieci... ze dwa lata po ślubie może :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-20 09:43:22

Nie ma norm dla związków

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-20 07:57:53

Nie dziwię się, że teraz tyle rozwodów skoro wg statystyk ludzie się zaręczają po raptem roku znajomości..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-20 08:08:26

Pamiętaj, że to statystyka, różni ludzie biorą w ankiecie udział od 20 po 40 latków i wiadomo, że zaręczyny 20 latków po roku brzmi absurdalnie, tak 30 latków już nie aż tak. Raczej kwestia dojrzałości i szczerych rozmów, jak wyobrażamy Sobie życie, czy chcemy mieć dzieci, ile gdzie chcemy zamieszkać, etc. Nasi dziadkowie brali ślub nawet krócej niż po roku znajomości i były to bardziej długotrwałe związki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-20 16:22:55

My się zaręczyliśmy po 10 miesiącach od poznania się i jesteśmy 5 lat po ślubie. Uprzedzam domysły- nie byłam w ciąży. Układa nam się dobrze, a to kiedy się zaręczymy według mnie nie ma wpływu na długość małżeństwa. Zawsze może się przytrafić rozwód, w końcu ślub biorą dwie, różne od siebie osoby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-20 18:51:25

Dokładnie. To po jakim czasie się zaręczymy nie ma wpływu na rozwód. Można się zaręczyć po pół roku znajomości i być ze sobą resztę życia, a można zaręczyć się po 10 latach i zaraz później się rozwieść.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1