Dlaczego wolimy brzydali?

27 Czerwca 2016

Dlaczego piękne kobiety wiążą się z brzydkimi facetami?

związek z brzydalem

Kobiety pytane o to, jaki jest ich mężczyzna marzeń, często odpowiadają, że przede wszystkim przystojny. Na liście życzeń znajdują się także inne cechy. Można wyróżnić życiową zaradność, wierność oraz poczucie humoru. Są jednak kobiety, i to piękne, które spotykają się z brzydalami. Wbrew pozorom ci mężczyźni nie mają na koncie milionów, nie jeżdżą szybkimi samochodami i nie są mistrzami w opowiadaniu zabawnych anegdot. Co zatem przyciąga do nich płeć piękną?

Na podstawie anonimowej ankiety publikujemy wypowiedzi, które powtarzały się najczęściej.

`Bardziej się stara`

Mężczyzna, który nie grzeszy urodą, ma świadomość, że musi nadrabiać innymi cechami, żeby przyciągnąć kobietę. Są faceci z takim spojrzeniem i uśmiechem, że dziewczynom od razu miękną kolana. Brzydale mogą o tym pomarzyć, ale nie znaczy to, że rezygnują z rywalizacji o damskie serca. Ich największą bronią jest traktowanie kobiet jak księżniczek. Rozpieszczają swoje wybranki kwiatami, prawią komplementy, zabiegają o spotkania, co w końcu przynosi owoce. Dziewczyny zakochują się w nich. Przystojniacy doskonale wiedzą, że nie muszą się tak starać – wystarczy sam wygląd, a kobiety już do nich lgną. Uroda sprawia, że ich podejście do płci pięknej bywa lekceważące, a kobiety po jakimś czasie to dostrzegają.

Zobacz także: 7 pytań, które musisz zadać narzeczonemu (a mogą doprowadzić do rozpadu związku)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
2.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-12 09:29:24

Ile dróg..., tyle twarzy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Taka prawda
(Ocena: 2)
2016-06-28 09:46:38

Idiotyczny artykuł i równie idiotyczne komentarze. Prawda jest taka, że niewielu chłopaków/facetów w Polsce może pochwalić się pięknymi rysami, zgrabną sylwetką, wysokim wzrostem i do tego jeszcze jakimś smakiem w ubieraniu się. O wynikach w nauce/pracy nie wspominając. Bierzecie co jest, szaraków, różnych "miśków", chuderlaków, z nieładnymi zębami, łysinką, byle jakimi ciuchami z bazarków - i dorabiacie do tego teorię, jaki to on nie jest cudowny, dobry, dbający itd. A w głębi duszy każda się ogląda za jakąś lepszą partią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-06-28 11:39:43

Nie mam pojecia wsrod jakich Sebkow z bloku sie obracasz, bo ja mam inne spostrzezenia: Polacy w porownaniu do takich Anglikow, Irlandczykow czy Norwegow maja wrecz szlachetne rysy twarzy i proporcjonalna budowe ciala :P inna sprawa ze u nas jeszcze pokutuje przekonanie ze zadbany mezczyzna = gej, ale powoli sie to zmienia na lepsze i jest coraz wiecej zadbanych, fajnie ubranych panow ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-29 07:26:47

Mój mąż zawsze był "miśkiem", ale od kilku miesięcy zaczęliśmy częściej uprawiać sport. Mimo wszystko jest zadbany, dobrze się ubiera, ma pracę, którą lubi i są z tego pieniądze. Jest inteligentnym facetem mającym wiele zainteresowań. Daleko mu do typowego Sebka spod bloku. I owszem, mój mąż jest świetnym, dobrym facetem. Pociąga mnie, kocham go, jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, często uprawiamy seks, możemy rozmawiać godzinami mimo sporego stażu związku. Pewno Cię to zdziwi (zresztą i tak nie uwierzysz), ale nie interesują mnie inni faceci. Owszem, mam powodzenie wśród mężczyzn, ale to naprawdę nie łechce moje ego. Jestem wierna, nie w głowie mi zdrady i flirty z innymi facetami. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-30 23:23:51

Ja też mam takiego misia i jest cudownym facetem. Mam z nim dwoje kochanych dzieci. Za nic nie zamieniłam bym go na jakiś sztuczny plastik, który myśli tylko o sobie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-11 21:39:21

Ale z Ciebie znawca/znawczyni! Normalnie marnujesz się tutaj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-23 12:59:45

Nie no pewnie, lepiej czekać na upragniony ideał. Przecież każda kobieta na niego zasługuje. Dajcie żyć.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimowa
(Ocena: 4)
2016-06-27 13:58:02

re: Dlaczego wolimy brzydali?

Ja zawsze patrzyłam na brzydszych facetów bo myślałam, ze mają jakiś lepszy charakter. A guzik prawda! Ostatnio pisałam z facetem, który urodą nie grzeszył, a miał się za takiego pięknego i mądrego i co to on nie jest. Pustak i narcyz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-27 11:19:12

re: Dlaczego wolimy brzydali?

niestety to wszystko to nieprawda. jak taki brzydal jakimś sposobem usidli fajną dziewczynę nagle zaczyna w siebie wierzyć i wcale nie musi być tak, że adoruje swoją lubą non stop. często zaczyna chojrakować jak mój. rzuciłam go to dopiero wtedy otworzył oczy i znów się do mnie klei, ale uważam że nie warto do tego wracać... niestety nie ma twardej reguły

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wiedzma
(Ocena: 5)
2016-06-27 09:49:49

re: Dlaczego wolimy brzydali?

Jak sie ma brzydala jest mniejsza szansa, ze nas zdradzi mało tego taki zawsze będzie się za nami uganial i bez adorowal..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-06-28 15:36:23

NIE PRAWDA, szybciej zdradzi, bo bedzie mial kompleksy, ktore bedzie kompensowal przez flirty i zdrady

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-23 13:05:25

"NIE PRAWDA, szybciej zdradzi, bo bedzie mial kompleksy, ktore bedzie kompensowal przez flirty i zdrady" To najbardziej idiotyczny komentarz jaki czytałam. Bo brzydal to na pewno jest taki pewny siebie i w ogóle figo fago, że będzie flirtował i zdradzał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz