Tycie z miłości. Dlaczego singielki WAŻĄ MNIEJ niż dziewczyny w związkach?

02 Czerwca 2018

My już wiemy, co na to wpływa.

tycie a miłość

Osoby w związkach tyją częściej niż osoby samotne. Średnio ważą one o 5 kg więcej. Do tego wniosku doszli specjaliści z australijskiego Queensland University, którzy przeprowadzili badanie dotyczące zwiększenia wagi podczas bycia w związku. Wyniki zostały opublikowane w „New Scientist”. Dzięki nim dowiadujemy się, że przyczyną nie jest niezdrowe jedzenie, ale duża ilość spożywanych owoców.

Słynne patenty na płaski brzuch, które NIE DZIAŁAJĄ

Czy zawsze o to chodzi? W przypadku niektórych zajętych osób tak, ale trzeba też wziąć pod uwagę inne czynniki.

Wiele kobiet narzeka, że znacznie przybrało na wadze, będąc w związku, ale wcale nie z powodu jedzenia większej ilości owoców. „Kiedy związałam się z Jarkiem, cześciej niż kiedyś pozwalałam sobie na kaloryczne jedzenie. On uwielbia pizzę i prawie za każdym razem, gdy spędzaliśmy wieczór w domu, zamawialiśmy ten przysmak. Po dwóch miesiącach stanęłam na wadze i nie mogłam uwierzyć. Przytyłam 2 kg!” – czytamy wpis na jednym z forów internetowych. „Ze swoim facetem jestem od trzech lat. Nie przypominam już dziewczyny z tamtego okresu. Przybyło mi ponad 10 kg. Po prostu przestałam się starać. On zapewniał mnie, że mu się podobam. Teraz już tego nie robi” – widnieje kolejny wpis anonimowej internautki.

Dlaczego w związku tyjemy? Jeżeli poznasz przyczyny, będziesz mogła temu zapobiec.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Paweł
(Ocena: 5)
2018-06-06 20:55:29

Nawet jako singiel źle się prowadziłem... Alkohol, papierosy, nieprawidłowa dieta. Przez to trochę przytyłem i zacząłem mieć problemy z erekcją. W tamtym okresie ciężko było mi znaleźć jakąś dziewczynę, bo moja przypadłość bardzo mnie hamowała. Dobrze, że w czas się ogarnąłem, zacząłem prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia oraz stosowałem iqman. Problemy łóżkowe zniknęły i aktualnie jestem w szczęśliwym związku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-02 22:44:02

A ja mam odwrotnie jestem wolna i jem więcej :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1