Dlaczego faceci najczęściej nas rzucają? Wyniki tych badań dają do myślenia!

02 Kwietnia 2017

Wiemy też, z jakiego powodu my od nich odchodzimy. To trzeba wiedzieć.

powód rozstania

Każda z nas marzy o trwałym związku na całe życie, ale czasami rzeczywistość przerasta oczekiwania. Idealny do tej pory partner nagle traci w naszych oczach na atrakcyjności. Zaczyna przeszkadzać nam jego charakter, wygląd czy poglądy. Czasami jeden drobny szczegół potrafi zaważyć na przyszłości takiej relacji. Problem, który zawsze można jakoś rozwiązać, staje się przyczyną rozstania. Z jakiego powodu najczęściej do tego dochodzi?

Sprawdzili to twórcy aplikacji randkowej What`s Your Price. Jej użytkownicy zostali poproszeni o wskazanie, dlaczego ich ostatni związek się rozpadł. W ten sposób powstała lista 5 najczęstszych powodów rozstań. Zarówno z damskiej, jak i męskiej perspektywy. Nawet w tej kwestii nie jesteśmy raczej zgodni. Co innego skłania kobietę do zerwania, a co innego staje się problemem nie do przeskoczenia dla faceta.

Przekonaj się, co najbardziej odrzuca od nas mężczyzn. Kto wie, może dzięki tej wiedzy uratujesz swój związek…

Zobacz również: Zazdrość na 10 sposobów. Jak wzbudzić ją w mężczyźnie?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 12:17:15

Nie podoba im się, gdy kobieta przytyje? Szkoda, że nie widzą swoich wiszących brzuchali po piwsku i siedzeniu przed kompem bądź tv. Nie mówię, że wszyscy... ale teraz już nawet wśród młodych chłopaków to standart i jakaś plaga ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 16:38:54

Dokładnie. Zauważyłam, że właśnie częściej jest tak, że to kobieta jest szczuplejsza w związku. Tak do 40stki, a nawet 50tki kobiety trzymają wagę, a u mężczyzn już przed 30stką pojawia się piwny brzuszek albo fast foodowy, co kto woli...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1