Powody, dla których facet nie chce się zaangażować w związek (Będziesz zaskoczona!)

17 Września 2017

Niektóre z lęków są irracjonalne, ale zdarzają się bardzo często.

strach przed zaangażowaniem się

Mężczyźni również mają swoje obawy dotyczące relacji. Skrywają je znacznie lepiej niż kobiety, ale to nie znaczy, że nie istnieją albo że są bardzo małe. Faceci nie afiszują się z uczuciami. Najczęściej przeżywają wszystko w milczeniu, a kobiety źle interpretują ich zachowanie. Często utożsamiają pozorny chłód z brakiem uczuć, a tak naprawdę chodzi o strach, który tkwi w mężczyźnie. To właśnie dlatego może być niezdecydowany i boi się pójść o krok dalej w waszej relacji.

Jesteś ciekawa, czego tak bardzo boją się faceci? Dzięki temu rozpoznasz, co może być przyczyną, że twój luby nie chce się zaangażować. Przeczytaj artykuł, a potem przeanalizuj zachowanie ukochanego. Zrozumienie go to pierwszy krok ku zmianie na lepsze.

Zdradzisz go

Mówi się, że to kobiety są specjalistkami od czarnych scenariuszy, ale mężczyźni potrafią pobić nas pod tym względem na głowę. Wiesz, czego najczęściej się boją? Że zostaną zdradzeni, a kobieta razem z kochankiem będzie się z niego wyśmiewać. Męska duma jest bardzo delikatna. Takie podejrzenia mogą być spowodowane wcześniejszymi doświadczeniami. Nie dawaj mu powodów do niepokoju, a z czasem jego podejście się zmieni. Ale zacznij od szczerej rozmowy...

Nie polubisz seksu

Faceci też mają obawy dotyczące porównywania z innymi. Nie chodzi tylko o wygląd fizyczny, ale również umiejętności. Boją się, że nie zadowolą kobiety pod względem seksualnym. Jeżeli podejrzewasz, że tak jest w przypadku twojego ukochanego, musisz okazać mu dużo czułości. Pod żadnym pozorem nie wyśmiewaj się z niego. Nie szczędź też pochwał, gdy na nie zasłużył.

Zobacz także: 7 trików, dzięki którym wydasz się facetowi bardziej sexy

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

x
(Ocena: 5)
2017-09-17 21:10:20

Takie sytuacje maja miejsce w zyciu codziennym. Nie tylko faceci maja obawy opisane a artykule. Zostalam zdradzona, wszystkie moje zwiazki byly bardzo krotkie. rozpadaly sie z roznych powodow, no ale jednak rozpadaly. Mam tak samo ze boje sie wejsc z kims w relacje, moje zaufanie zostalo zabite, zdeptane. Byc moze juz nigdy nikomu nie zaufam, potwornie boje sie odrzucenia, rowniez obawa o wygasniecie uczuc, zainteresowanie kims innym nie sa mi obce. Czujebsie bardzo samotna.. nie chce zyc jako singielka do konca swiata, ale gdybym miala znow cierpiec jak wtedy to wole byc sama jak palec....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-18 11:17:20

Nie martw się, wszystko się jakoś ułoży, życzę powodzenia :*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1