On Ci się przygląda? Jest kilka powodów... (Wcale nie musi chodzić o zauroczenie!)

04 Lutego 2017

Zanim popadniesz w euforię, przeczytaj... Dzięki temu unikniesz ośmieszenia się.

czemu facet się wpatruje w kobietę

Wyobraźmy sobie taki scenariusz. Jesteś w klubie. Dookoła Ciebie ludzie wyginają się w takt muzyki, a nad nimi unosi się sztuczna mgła. Z góry co chwila oślepia Cię migająca, świetlna kula. Mimo to wyczuwasz, że ktoś się na Ciebie patrzy. Odwracasz się i napotykasz wzrok nieznajomego. Przez kilka pełnych napięcia sekund patrzycie sobie w oczy, a następnie Ty odwracasz się. Potem jeszcze kilkakrotnie masz wrażenie, że on Ci się przygląda. Nasuwa się pytanie, dlaczego? Czy na pewno chodzi o zainteresowanie Twoją osobą?

A teraz inna sytuacja. Stoisz w publicznym miejscu. Rozmawiasz z innymi. Nagle odwracasz się instynktownie i przyłapujesz znajomego faceta na wpatrywaniu się w Ciebie. Nie jesteście przyjaciółmi, ale znacie się dość dobrze. Jesteś zdziwiona. Zastanawiasz się, czy powodem jest to, że mu się podobasz. Z drugiej strony nigdy w żaden sposób nie dał Ci tego do zrozumienia. Nie możesz zapomnieć o wydarzeniu, bo męskie zainteresowanie jest jak najlepsze pochlebstwo.

Jest mnóstwo wytłumaczeń, dlaczego mężczyzna przygląda się kobiecie. Wiele zależy od tego, która z powyższych sytuacji bardziej przypomina Twoje doświadczenie. Oto najbardziej możliwe powody.

Zobacz także: Kiedy zakochanie zmienia się w miłość?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz