Serce nie sługa. Dlaczego kobiety zakochują się w nieodpowiednich mężczyznach?

25 Stycznia 2017

Gdy kobieta ma do wyboru inteligentnego okularnika i przystojnego łobuza, prędzej straci głowę dla tego drugiego.

nieodpowiedni facet

Mała Kasia przebiera się za księżniczkę i marzy o księciu, który zjawi się pod jej domem niczym rycerz na białym rumaku i zabierze ją do swojego zamku, gdzie będą żyli długo i szczęśliwie. Mała Kasia marzy o ślubie jak z bajki. O miłości do grobowej deski. Dużej rodzinie, rumianych dzieciach, niekończącym się szczęściu.

Duża Kasia już nie pamięta, o czym śniła jako mała dziewczynka. Traci głowę dla chłopaka, który powtarza klasę, a na przerwach popala papieroski. Potem traci głowę dla kobieciarza, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Straci też głowę dla własnego szefa. Dla mężczyzny dużo starszego i żonatego, dla którego zawsze będzie tą drugą. Dla gościa, którego bardziej od niej pociąga kieliszek. Dla nieroba, którego trzeba utrzymywać. Dla damskiego boksera, który będzie ją krzywdził, a potem przepraszał i przysięgał na kolanach, że to się więcej nie powtórzy. I duża Kasia będzie w to wierzyć.

HISTORIA NATALII: „Nienawidzę Dnia Zakochanych. Opowiem Wam, jak wyglądały najgorsze walentynki w moim życiu...”

Być może to historia o tobie. Gdy miałaś kilka, kilkanaście lat mniej, wyobrażałaś sobie, że pokochasz idealnego mężczyznę. Lecz życie zweryfikowało twoje wyobrażenia – i okazało się, że zamiast spędzać czas ze znakomitym facetem, ty nie najlepiej ulokowałaś swoje uczucia. To schemat stary jak świat: dziewczyna zakochująca się w typie spod ciemnej gwiazdy. I to zakochująca się tak mocno, że nic ani nikt nie jest w stanie przemówić jej do rozsądku.

Takim typem spod ciemnej gwiazdy w środowisku znanych osób jest brytyjski muzyk Pete Doherty, narkoman mający permanentne problemy z prawem. Ściągnął na manowce dwie wielkie kobiety – Amy Winehouse i Kate Moss. W 2008 roku media rozpisywały się, że Doherty uwiódł jedną ze swoich fanek, osiemnastolatkę, która – jak informowali dziennikarze – była w nim tak zakochana, że za jego namową uciekła z domu i zamieszkała razem z muzykiem w mieszkaniu zmienionym w narkotykową melinę, gdzie razem zażywali narkotyki; Doherty nazywał ją swoją „małą Amy”.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz