TEST: Czy przestaniesz być singielką w te wakacje?

28 Czerwca 2017

Sprawdź, czy lato 2017 okaże się dla Ciebie uczuciowym przełomem!

wakacyjna miłość

Od dłuższego czasu jesteś sama i wreszcie chciałabyś to zmienić? Nadmiar codziennych obowiązków i zamknięcie się w grupie tych samych osób uniemożliwia ci poznanie kogoś nowego? Wciąż jesteś singielką, ale to nie kwestia świadomego wyboru, ale zrządzenia losu? Wakacje to chyba najlepszy moment, żeby poznać kogoś ciekawego i wreszcie się zakochać. Wystarczy chcieć i mieć odrobinę szczęścia.

Sprawdź, czy w tym roku twój status związku nareszcie ulegnie zmianie. Rozwiąż nasz test i przekonaj się czy lato 2017 roku okaże się przełomem w twoim życiu uczuciowym. Odpowiedz na 20 pytań, za każdym razem wybierając tylko jedną opcję - TAK lub NIE. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną - 0 proc. Bądź szczera i nie koloryzuj rzeczywistości.

Kto wie, może wakacyjna miłość okaże się tą do grobowej deski… Nie uwierzysz, jak wiele par zaczynało właśnie w ten sposób.

Zobacz również: Polki polują na obcokrajowców: „To okazja na wyrwanie się z kraju i biedy!”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-04 21:19:19

Dobre

Dobre pomaranczowe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
wkurzonahumanistka
(Ocena: 1)
2017-07-11 21:32:37

Kto układał pytania?

Nawet dziecko słysząc pytanie czy wyjeżdża na wakacje za granicę, czy zostaje w Polsce nie śmiałoby odpowiedzieć "TAK" lub "NIE"... Skoro zasada jest, że odpowiada się tylko "TAK" lub "NIE". Zadawajcie pytania na które da się tak odpowiedzieć... Nie pozdrawiam ~

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-28 12:29:43

Z ciekawosci weszlam na to, a tak, zeby sie posmiac. Strasznie durny ten test i nawet nie dlatego, ze wynika z niego, ze nikogo nie znajde, bo sie nie staram..xD Te pytania po prostu nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Co to, gimnazjalistka pisala?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1