TEST: Czy znajdziesz miłość w 2018 roku?

03 Stycznia 2018

Wiemy, jakie są na to szanse i kiedy dokładnie się to wydarzy!

przepowiednia miłosna na 2018 rok

Nowy rok to nowe możliwości. Czas zapomnieć o smutkach i niespełnionych nadziejach, które towarzyszyły nam przez ostatnich 12 miesięcy i spojrzeć w przyszłość. Wszystko jest możliwe. Nawet to, że odwieczna singielka znajdzie nareszcie miłość swojego życia. Czy tobie też jest pisany taki przełom? Rozwiąż nasz test i przekonaj się, jakie są na to szanse.

Odpowiedz szczerze na 20 pytań dotyczących twojego charakteru, nastawienia do życia, potrzeb i dotychczasowych doświadczeń. Sprawdź, czy wielkie uczucie czai się tuż za rogiem, a może najpierw będziesz musiała zmienić swoje podejście i nieco bardziej się na nie otworzyć. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, za negatywną - 0 proc. Dodaj je do siebie.

Ostateczny wynik pokaże, czy 2018 będzie dla ciebie rokiem miłości. A może zupełnie nic się nie zmieni…

Zobacz również: Imiona, które noszą najwierniejsi faceci

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-03 19:39:08

Pomocy podoba mi się kolega z pracy... :( w sumie to się zasłużyłam jak jakaś nastolatka... znamy się od roku ale dopiero od jakichś 3 miesięcy mnie tak trafiło. Tracę oddech jak go widzę. Spotykamy się raz w tygodniu na zebraniach i w między czasie w tygodniu w biurze ale tracę oddech gdy go widzę a serce bije mi jak szalone. Najgorsze jest że zauważyłam że też na mnie zerka, uśmiecha się często, wpada coraz częściej do mojego biura niby przypadkiem po jakieś dokumenty ale problem polega na tym że oboje jesteśmy okropnie nieśmiali. Jak siebie znam to musiałby nadejść koniec świata żebym mu powiedziała o czuje a i on się peszy szybko i boję się że tak nasza znajomość się skończy a nie może bo jak on jest w pobliżu to jakaś dziwna siła mnie do niego ciągnie:/ spotkaliśmy się parę razy prywatnie na firmowych imprezach z okazji świąt itp. Ale teraz już nie będzie mi temu okazji. Co ja mam robić? Jak go zachęcić żeby coś zrobił??? A może tylko sobie coś stwarzam??? Pomóżcie bo zaczynam myśleć aby unikać jego obecności żeby jakoś to zakończyć bo się boję że może się nigdy nie rozwinąć:( czekać na jego ruch czy nie? :((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-03 05:20:14

Myślę, że lepiej kierować się opinią bardziej doświadczonych: "Większość facetow w koncu wiąże sie z pierwszą lepszą zeby miec darmową kucharke, sprzątaczke i kochanke". "Jedno wiem na pewno faceci to poprostu idioci, są niezdecydowani, zawodzą do ostatniej chwili i jeszcze nazwą żałosną, to oni są żałośni że się tak zachowują, jesteśmy kobietami a oni traktują nas jak rzeczy". Wniosek jest jasny i jednoznaczny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-03 19:39:52

Brawa dla Pani. Wyjęte z moich ust i doświadczenia niestety

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do19:39:52
(Ocena: 1)
2018-01-04 07:14:20

Noooo. Ja tu same mądre "artykuły" i komentarze czytam. "Nic lepszego nie znajdziesz".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1