Czy Twój związek jest idealny?

29 Stycznia 2016

Po czym poznać, że Twój związek jest pozbawiony wad?

związek idealny

Będąc w związku często porównujemy go do relacji, w jakich tkwią nasze znajome i przyjaciółki. Zwracamy uwagę, kiedy kłócą się ze swoimi facetami; kiedy zdarza im się mówić w trakcie nieobecności partnera: `Wow, co za fajnego faceta właśnie zobaczyłam`; kiedy zwierzają się, że druga połówka zapomniała o rocznicy… Czujemy wtedy ulgę i mimowolną radość, że w przypadku naszego związku nie ma mowy o podobnych ekscesach. Czy to znaczy, że jest idealny? Wbrew pozorom może być zupełnie na odwrót. Kłótnie prawie zawsze się zdarzają. O ile nie ranimy w nich drugiej osoby i traktujemy ją z szacunkiem, nie muszą oznaczać nic złego. Podobnie jest w przypadku pociągu do innych osób. Jeżeli to tylko rzucona na boku uwaga w przypływie nagłego podziwu, nie wróży nic złego i wcale nie musi wskazywać na niewierność. Prawie każdej z nas zdarza się czasami obejrzeć na innego faceta, chociaż nie mamy ochoty zawierać z nim znajomości, bo kochamy naszego mężczyznę. Spójrzmy na to realnie.

Przykłady wymienionych zachowań wcale nie wykluczają tego, że związek, do którego się odnoszą, nie może być idealny. Psycholodzy zwracają uwagę na zupełnie inne czynniki.

Co charakteryzuje związek doskonały? Przekonajcie się, czy Wasz taki jest, a jeśli nie, jak doprowadzić go do perfekcji!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

pati
(Ocena: 5)
2016-01-29 16:52:10

re: Czy Twój związek jest idealny?

bycie w zwiazku z ukochana osoba to wspaniala rzecz ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-29 12:08:51

re: Czy Twój związek jest idealny?

chyba nie ma związku bez wad... Mój ma ich mnóstwo, a i tak kocham mojego chłopaka i chcę z nim być

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1