Czy seks na pierwszej randce przekreśla szanse na związek?

22 Marca 2011

Czy mężczyzna kiedykolwiek potraktuje poważnie dziewczynę, która poszła z nim do łóżka kilka godzin po zapoznaniu?

para w łóżku

Choć mogłoby się wydawać, że seks z nowopoznaną osobą to jednorazowy wyskok, wiele kobiet uważa, że podobny incydent może stanowić sposób na ostateczne uwolnienia się od statusu singielki. Jak to możliwe? Nie da się ukryć, że nic tak efektywnie nie łamie pierwszych lodów, jak niezapomniane intymne chwile, pełne namiętności i otwartego stosunku do drugiej osoby. Tu nie da się niczego ukrywać ani udawać. Dlatego tak wiele z nas stara się właśnie w ten sposób nie tylko uwieść mężczyznę, ale i szybko go usidlić.  

Czy seks może odstraszyć?

 Czy taka metoda rzeczywiście skutkuje? Wszystko zależy od tego, kim jest twój „wybranek”. Niektórzy mężczyźni okazują się odporni na wszelkie próby złapania ich w miłosną sieć. Nie pomoże tu ani upojna noc, ani kolejne spotkania, podczas których oboje będziecie świetnie się bawić. Innych może odstraszyć sam fakt zaistnienia intymnych relacji w tak krótkim czasie. Dlaczego? Będąc atrakcją na jedną noc możesz nie zostać potraktowana zbyt poważnie. 

Zabawa szkodzi wierności

 Jak jednonocna zabawa może zostać zinterpretowana przez twojego nowopoznanego partnera? Istnieje ryzyko, że nawet jeśli zostaniecie parą, oboje będziecie drżeć o swoją wierność. Czy ktoś, kto idzie do łóżka z osobą, której prawie nie zna, może stać się symbolem wierności? Niekoniecznie! W tym przypadku wytarte frazesy takie jak „zwykle tego nie robię” i „to zdarzyło mi się tylko raz” nie zabrzmią prawdopodobnie. Dlatego zanim zdecydujesz się na szybki numerek dobrze się zastanów, czy przypadkiem nie marnujesz szansy swojego życia na… jakikolwiek związek! 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (118)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-05 16:42:56

re: Czy seks na pierwszej randce przekreśla szanse na związek?

Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
nadia
(Ocena: 5)
2015-07-11 18:15:49

re: Czy seks na pierwszej randce przekreśla szanse na związek?

żenada naprawdę te wasze komentarze,zeby się bzykać na pierwszej randce lub drugie i bac sie o ciążę,ja podobam się facetą ale nawet w zwiazku wyznaczyłam im granice ze dopiero po około 4miesiacach i zawsze czekali i wiem doskonale ze nie mieli nikogo na boku umiem mam smykałkę do takich popaprańcówi dla mnie sex na pierwszej randce oznacza ze ktos mysli tylko dupa a nie mozgiem i ze się nie szanuja a co oznacza, ze oboje są siebie warci więc tacy się dopasują ale na jak długo hehhe to czas pokażę w koncu tacy i tak się sobą znudzą bo będą ich podniecały nowe młodsze dupy taka prawda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ww
(Ocena: 5)
2016-06-04 20:21:33

,,facetą'

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ola
(Ocena: 5)
2015-07-11 18:01:55

re: Czy seks na pierwszej randce przekreśla szanse na związek?

Dla mnie sex na pierwszej randce jest poniżający nigdy tego nie zrobiłam i nie zrobie,wiadomo facet najchętniej chciałby ale czy to oznacza ze mam to zrobic i sie nie szanować i to zrobić,jak mozna tak nie znając go dośc dobrze Dla mnie takie kobiety się nie szanują a jak ktoś inny inaczej uważ to mam to w dupie ja mam swoje wartosci i nie mysle dupą tylko mózgiem;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-24 10:46:34

jak pamieta sie o należytym zabezpieczeniu to nie ma w tym nic nadzwyczajnego, kazdy podchodzi do tych spraw indywidualnie. Co do zbaezpieczenia to jak ktos uzywa gumek to warto pomyslec o tabletce escapele na wszelki wielki gdyby taka gumka zawiodła i pekła...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-31 15:29:32

posiadanie tabletki escapelle, a przynajmniej recepty na nia to jak dla mnie podstawa. Z autopsji wiem ,ze potem jest za duzobiegania i mozna osiwiec ze zmartwienia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-28 22:37:00

My zrobiliśmy to drugiego wspólnego wieczoru, a jednak jesteśmy teraz w związku i jesteśmy szczęśliwi. Próbowałam się bronić przed tą namiętnością, ale nie potrafiłam.. nie przeszkodziło nam to w wyznaniu sobie miłości jakiś czas później i stworzeniu udanego związku.. ale to tylko wyjątek od reguły, kiedyś straciłam mężczyznę, bo kochałam się z nim po 2 tygodniach znajomości.. i od tego momentu skończyło się gonienie króliczka..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 21:16:00

ryUuCD vprxexvwgkoq

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 17:24:15

Wow! That's a really neat asnewr!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 10:48:08

IMHO you've got the right aneswr!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 15:07:23

CjvVAy ilkyujoxykcx

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz