Przyznaj się: Czy popadłaś w obłęd z miłości?

02 Kwietnia 2017

To może zdarzyć się każdej z nas.

obłęd z miłości

Miłość robi z ludzi wariatów. Kiedy kobieta jest zapatrzona w mężczyznę, potrafi być zakręcona na punkcie wszystkiego, co on mówi, zarówno w pozytywny, jak i negatywny sposób. Kierunek jej myślenia bardzo szybko może zawrócić o 180 stopni. Najlepiej zachować trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość, ale to niełatwe zadanie. Hormony buzują i przez to utrudniają odbieranie świata zewnętrznego. To dlatego kobiety popełniają szaleństwa w imię miłości, dają się zwodzić oszustom, którzy pragną od nich tylko pieniędzy i tak łatwą padają ofiarą pospolitych uwodzicieli.

O popadanie w skrajność nietrudno także w normalnym związku, gdzie partnerzy się kochają, szanują i planują wspólną przyszłość. Największym zagrożeniem dla takiej relacji jest właśnie paranoja.

Jeżeli uważasz, że Tobie na pewno nie grozi, być może właśnie jesteś na najlepszej drodze do popadnięcia w miłosny obłęd. Przekonaj się, czy poniższe objawy nie są Ci obce.

Zobacz także: Historia Rafała: „Czy moja dziewczyna jest ze mną tylko dla pieniędzy? Ostatnio poprosiła mnie o kupno...”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ddsds
(Ocena: 5)
2017-10-18 12:42:33

Chcialbym polecić odwiedzenie strony magiamilosna.co.pl, znajdziecie tam wiele informacji na temat ezoteryki i miłości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ala16
(Ocena: 5)
2017-04-03 14:58:45

moja przyjaciółka czuła się gruba a chciała zaiponować chłopakowi i stracić na wadze, ale zaczęła z wysokiego C i trafiła do szpitala po głodowce. na szczęscie teraz juz jest mądrzejsza, stosuje Iqgreen i zdrowo traci na wadze :D i chyba już nie mysli o tamtym chłopaku bo się nią już lepsi interesują

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1