Czy Polacy obchodzą Walentynki? Nie tak chętnie, jak niektórym się wydaje!

13 Lutego 2015

Czy uznajemy to święto? Z kim spędzamy ten dzień? Co planujemy? Ile wydajemy na upominki? Cała prawda o Walentynkach w naszym kraju.

zakochana para

Walentynki to święto mocno dyskusyjne, ale wydaje się, że większość Polaków z sympatią odnosi się do tego, by właśnie 14 lutego okazywać swoją miłość. Sklepy pełne są okolicznościowych gadżetów, kina wyprzedają ostatnie bilety na romantyczne seanse, a do kwiaciarni ustawiają się długie kolejki. Świętują, jeśli nie wszyscy, to większość. Czyżby? Badanie zrealizowane przez SW Research temu przeczy.

Agencja badawcza postanowiła raz na zawsze rozprawić się z mitami na temat tego dnia. Zwolenników i przeciwników Walentynek trudno pogodzić, ale można zadać im kilka pytań. Dzięki temu wiemy już dokładnie czy Polacy obchodzą „święto zakochanych”, a jeśli tak, to w jaki sposób. Swoje zdanie w tej kwestii wyraziło 800 ankietowanych w wieku 16-64 lata.

Sprawdź, czy inni podchodzą do tematu Walentynek tak, jak Ty!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Agass
(Ocena: 5)
2016-02-02 21:58:18

re: Czy Polacy obchodzą Walentynki? Nie tak chętnie, jak niektórym się wydaje!

A my obchodzimy. Uważamy, że każdy powód do świętowania jest dobry :) W tym roku mąż porywa mnie na romantyczny weekend w Beskidy do pięknej górskiej chaty pod nazwą Obidza438. Będą góry, będzie (mam nadzieję) śnieg, będzie sauna, jacuzzi i tężnie, myślę, że to będzie bardzo romantyczny wyjazd :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1