Czy on ma kogoś na boku? 8 sygnałów, że sypia nie tylko z Tobą

08 Lipca 2016

Te zachowania wskazują, że on prawdopodobnie Cię zdradza.

czy on zdradza

Zbyt duża podejrzliwość może okazać się zgubna dla związku, ale żadnej kobiecie nie wolno przymykać oczu na to, co robi i jak zachowuje się jej facet. Zasada `ufaj swojemu mężczyźnie, ale nie ufaj innym kobietom` - to najlepsze podsumowanie postawy, którą powinna przybrać każda kobieta.

Podejrzewasz, że Twój partner coś ukrywa? Być może obawy są uzasadnione. Dobrze jest zwrócić uwagę nie tylko na rodzaj niepokojących sygnałów, ale także na ich ilość. 

Które zachowania faceta świadczą, że istnieje duże prawdopodobieństwo zdrady? Koniecznie sprawdź, czy on nie ma kogoś na boku.

Unika rozmów o przyszłości

Facet może unikać rozmów o przyszłości, bo nie jest gotowy na poważniejszy krok w związku albo zwyczajnie nie planuje życia razem z Tobą. W tym przypadku pojawiają się dwie kolejne możliwości. Nie planuje, bo uczucie się wypaliło i kieruje się przyzwyczajeniem albo ma inną. Ten sygnał jest niepokojący, ale jeżeli podejrzewasz zdradę, musisz przyjrzeć się pozostałym szczegółom jego zachowania.

Zobacz także: Co facet mówi o Tobie swoim kumplom?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-08 22:14:55

Ja tam ukrywam swoj tel ale nie dlatego ze zdradzam chlopaka tylko dlatego ze .i sie ekran roZbil i nie cce zeby widzial to

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-08 09:32:49

Niestety przezylam to na wlasnej skorze. I NIC z opisanych punktow nie mialo miejsca,nic! Jak facet chce,to nie da po sobie nic poznac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-08 12:39:21

Dokładnie tak. Nic, a nic jego zachowanie, ani wobec mnie, ani żadne z powyższych nie miało miejsca, a rogi mi doprawiał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1