REPORTAŻ: Mój eks chce do mnie wrócić. Czy dać mu szansę?

07 Marca 2017

Jak powinny postąpić Lidia i Klara? Pomóżcie podjąć im tę ważną decyzję!

powrót do byłego

Każda z nas doskonale zna powiedzenie „Nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki”. Bardzo dobrze odzwierciedla ono relacje partnerskie. Często zdarza się, że kobieta albo mężczyzna próbuje wrócić do byłego partnera. Dzieje się tak z różnych powodów. Czasami nie znajdują oni nikogo „lepszego” i stwierdzają, że nie warto było odchodzić. Są osoby, które poodejmują decyzje pod wpływem emocji albo różnych okoliczności i wkrótce zaczynają jej żałować. Można też wyróżnić przypadki, gdy dopiero po jakimś czasie uświadamiają sobie, że to jednak była ta osoba na całe życie. Jednak powrót nie zawsze jest możliwy. Dużo zależy od tego, jak wiele czasu upłynęło, jak wielka rana została zadana i czy były partner nie znalazł sobie kogoś innego.

Lidia rozstała się ze swoim facetem pół roku temu. Byli razem trzy lata. Pewnego dnia Tomek poznał inną i stracił dla niej głowę. Lidia się załamała i dopiero niedawno zaczęła dochodzić do siebie. Nagle odezwał się Tomek i zadeklarował chęć powrotu. Dziewczyna nie wie, czy powinna dać mu drugą szansę.

Klara kilka lat temu wdała się w krótki romans. Zakochała się w Emilu, jednak on po kilku tygodniach ją zostawił. Niedawno znowu się odezwał i pragnie spotkać się z dziewczyną. Tyle, że ona ma już nowego faceta...

Poznajcie szczegóły tych historii. Czy dziewczyny postąpią właściwie, jeżeli wrócą do swoich eks?

Zobacz także: Jestem w ciąży, a mój mąż mnie zdradza...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-07 19:40:01

Jeśli chodzi o Klarę, byłam w podobnej sytuacji. Tyle, że mój facet po roku związku zaproponował mi, żebyśmy się rozstali i spotykali tylko na seks, bo mnie nie kocha. Zerwałam z nim kontakt. Kiedy po roku byłam w kolejnym, tym razem szczęśliwym związku, odezwał się ponownie. Wysyłał mi kwiaty, przychodził pod pracę, nagabywał, dzwonił, pisał. Nie dałam mu drugiej szansy i nie żałuję. Trzeba iść do przodu. Kocham swojego obecnego faceta, z byłym nie chcę mieć nic wspólnego. Teraz wiem, że nie byłabym z nim szczęśliwa, zwłaszcza mając świadomość jak potraktował mnie kilka lat temu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-07 19:18:44

Nauczcie się najpierw znaczenia tego powiedzenia, a potem piszcie artykuły -.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-07 18:30:03

Obydwie dziewczyny powinny nauczyc sie szanowac same siebie. Facetom sie wydaje, ze my jestesmy jak hotel do ktorego sie przychodzi i wychodzi kiedy chce. Dziewczyny: nigdy, przenigdy nie wiazcie sie na nowo, z osoba, ktora was skrzywdzila. On/ona wie juz na ile moze sobie pozwolic i nie zmieni sie, bo wystarczy przeprosic i wszystko bedzie ok.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-07 06:08:57

Jaki jest sens powrotu w takim przypadku? Sama piszesz, że nigdy nie byłaś dla niego "tą jedyną". Zostawił Cię dla innej, teraz chce wrócić bo tamta go rzuciła i czuje się samotny... a Ty się jeszcze zastanawiasz. Miej do siebie choć trochę szacunku i jakąś godność. Facet się pozbiera i znowu Cię zostawi gdy na horyzoncie pojawi się właściwsza, bo Ty jesteś dla niego tylko "bezpiecznym spadochronem", który można porzucić gdy pojawi się coś ciekawszego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-07 09:40:30

Niestety prawda. Jeśli do niego wróci to i tak nie będzie szczęśliwa ze świadomością, że nie kocha jej tak jak powinien. Po co się krzywdzić?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-07 09:42:07

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Nie ma sensu wracać do niego bo jest spore prawdopodobieństwo, że w przyszłości znów postąpi ponownie i po raz kolejny Cię zrani.Nagle sobie o Tobie przypomniał gdy ta go olała, a co będzie jeżeli znów kogoś nowego spotka?Albo ta Paulina wróci? Życzę Ci abyś szczęśliwie poukładała sobie życie bez niego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-07 03:15:30

Tak

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-07 03:15:03

Nie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1