Mężczyzna, który się zakocha, NIGDY nie zrobi tych 5 rzeczy!

26 Maja 2018

A jeśli je robi, mamy dla Ciebie złą wiadomość...

problemy w związku

Większość mężczyzn nie jest zbyt wylewna jeśli chodzi o emocje. Zazwyczaj skrywają swoje uczucia i nie zwierzają się sobie nawzajem, dlatego czasem naprawdę ciężko wyczuć, o co właściwie im chodzi. A mówi się, że to kobiety ciężko rozszyfrować...

 Ale co do jednego jesteśmy absolutnie pewne. Jeżeli facet jest naprawdę zakochany w kobiecie, nigdy nie robi żadnej z tych 5 rzeczy, które znajdziesz wypisane poniżej. Co więcej - nawet nie przyjdzie mu to przez myśl! Więc jeśli spotykasz się z mężczyzną, który zachowuje się tak wobec ciebie, niestety najprawdopodobniej nie zależy mu na tobie tak bardzo, jak sądziłaś... 

3 triki dziewczyn, które ZAWSZE zdobywają facetów

1. … nie będzie miał problemów oddzwaniać albo odpisywać

Jeżeli ten facet naprawdę traktuje cię poważnie, nawet przez myśl mu nie przejdzie, żeby nie odpisać na twoją wiadomość albo do ciebie nie oddzwonić. Nawet jeśli właśnie siedzi na piwie z kumplami albo w telewizji leci finał Ligi Mistrzów. Zakochany mężczyzna chce być w kontakcie z kobietą, na której mu zależy tak często, jak tylko to możliwe. A jeżeli wie, że nie będzie mógł z tobą rozmawiać (bo akurat siedzi na piwie z kumplami albo w telewizji leci finał Ligi Mistrzów), powie ci o tym zawczasu. Jeżeli ten facet ciągle znajduje wymówki, które mają usprawiedliwić fakt, że ZNOWU cię olał, przykro nam to mówić, ale to jasny znak, że ewidentnie nie jest w tobie tak bardzo zakochany.

2. … nie powie, że “potrzebuje przestrzeni”

Zakochany mężczyzna chce być ze swoją kobietą tak często, jak to możliwe, i jest w stanie poruszyć niebo i ziemię, żeby znaleźć się u jej boku. Jeżeli nagle on stwierdza, że potrzebuje trochę czasu dla siebie, najprawdopodobniej poważnie zastanawia się nad przyszłością waszej relacji. A konkretniej rzecz biorąc, nad swoją przyszłością, bez twojej w niej obecności. Po prostu zdał sobie sprawę z tego, że chyba jednak nie zależy mu na tobie aż tak bardzo… Dlatego jeśli usłyszysz z jego ust takie zdanie, nie czekaj, aż ponownie zaszczyci cię swoją uwagą. Od razu powiedz mu: “Boy - bye”.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

K.
(Ocena: 5)
2018-05-27 22:51:34

Od 2 miesięcy spotykam się z pewnym chłopakiem. Nie do końca wiedziałam jak nam sie ta relacja rozwinie, ale skoro przyjeżdża do mnie 100km w jedną stronę to uznałam, że w jakiś sposób musi mu zależeć. Jest trochę nieśmiały, ale przełamał się. Piszemy ze sobą codziennie lub co drugi dzień, dzwonimy do siebie, a on co kilka dni pisze mi że tęskni za mną. Spotykamy się wlaściwie co tydzień, ale w tym tygodniu nie dało rady i ja już bardzo za nim tęsknię. Nie rozmawialismy jeszcze poważnie co jest między nami, ale jak juz sie spotykamy to się przytulamy i trzymamy za ręce, całujemy. Myślicie że mogłoby byc z tego coś poważniejszego?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
K.
(Ocena: 5)
2018-05-27 23:17:41

Dodam jeszcze tylko, że tydzień temu poznałam jego mamę i babcię ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-28 00:29:51

Myślę, że będzie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
VM
(Ocena: 5)
2018-05-26 17:23:37

To są uniwersały, w przypadku kobiet jest tak samo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-26 12:53:41

Zakochany mężczyzna chce być ze swoją kobietą tak często, jak to możliwe, i jest w stanie poruszyć niebo i ziemię, żeby znaleźć się u jej boku. ----- qrwa to jest definicja stalkera a nie osoby z ktora nie jestesmy w zwiazku i byc moze nawet nie wiemy o jej istnieniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-26 14:49:37

Stalker się naprzykrza i jest uciążliwy a zakochany facet chce być z ukochaną mimo przeciwności. Stalkerowi wydaje się, że kobieta odwzajemnia jego uczucia i ją napastuje chociaż ona mu tłumaczy, że nie będzie z nim. Stalker jest zaburzony....smutne i tragiczne bo zakochał się nieszczęśliwie i robi głupstwa a nawet posuwa się do zbrodni na swojej wymyślonej wybrance

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-26 09:48:45

Mnie nikt nigdy nie kochał i ja nigdy nie byłam zakochana a mam 30 lat:/ nie każdy spotyka miłość w życiu ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-26 10:22:01

Moja babcia znalazła prawdziwą miłość mając przeszło 50 lat, mój znajomy także, więc jest jeszcze dla Ciebie szansa. A i niedawno gdzieś czytałam, że singli po 30 jest więcej niż po 20. Zatem i wybór masz większy. Tylko otwórz się na miłość, a przyjdzie na pewno :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-26 10:28:58

Dokladnie.na milosc nigdy nie jest zapozno

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1