WASZE WYZNANIA: Byłam kochanką żonatego mężczyzny

07 Stycznia 2017

„Traktuję to doświadczenie jako nauczkę. Myślę, że żonaci faceci robiący skoki w bok są po prostu niezadowoleni z życia i szukają spełnienia gdzie indziej".

jestem kochanką

Trudno powiedzieć, jaki procent kobiet decyduje się na związek z żonatym mężczyzną, ale nasze społeczeństwo z roku na rok wydaje się być coraz bardziej zdemoralizowane. Zwłaszcza w większych miastach, gdzie nadarza się więcej okazji do skoku w bok. „Kiedy byłam na wyjeździe integracyjnym z mojej firmy, trzech kolegów zaproponowało mi coś dziwnego, a z zawoalowanych słów wywnioskowałam, że chodzi o spędzenie z nimi nocy. Dwóch z nich ma żony. Wymigałam się, ale potem zobaczyłam, jak idą gdzieś z moją znajomą...” - podobnych wpisów można znaleźć w Sieci mnóstwo i świadczą o tym, że dla niektórych więzi małżeńskie nic nic znaczą.

Czasami chodzi o miłość, a czasami o chwilę zabawy... Trudno powiedzieć, kto jest pod tym względem gorszy: Mężczyźni czy kobiety? W każdym razie żona albo nawet i dzieci przestają się liczyć. Ważniejsze jest zaspokojenie własnych zachcianek. Większość z takich związków jest trzymana w tajemnicy, ale często wychodzą na jaw na skutek przypadku albo ingerencji zazdrosnej kochanki, której nie zadowala rola tej drugiej. Niezależnie od tego, jak kończy się każda z historii, jedno jest pewne – zawsze są jakieś ofiary.

Zebrałyśmy wyznania kobiet, które przyznają, że były kochankami żonatych mężczyzn. Chciałyby podzielić się nauczką, jakiej doświadczyły.

Zobacz także: REPORTAŻ: Zakochałam się w żonatym facecie

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

meryw
(Ocena: 5)
2018-03-29 14:05:53

pogadamy za parę lat, tylko krowa nie zmienia poglądów:) życie je zmienia...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-07 09:19:49

Przykre jest to, że największym wrogiem kobiety jest druga kobieta...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-07 07:34:05

Faceci tak robią żona utyje po ciąży idą szukać gdzie indziej przykre ze kobiety udają ze nie wiedza co jest na rzeczy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-07 09:21:45

Nie wrzucaj nas do jednego wora. Znam wielu kolegów, którzy kochają swoje kobiety, jasne, że są też tacy, którzy zdradzają swoje partnerki, ale nie każdy taki jest. Gdybym chciał zdradzić swoją żonę to miałem kilka okazji, ale nie chcę, bo kocham ją i nie potrzebuję dowartościowywać się innymi kobietami. Jak można ranić najbliższą osobę, kłamać... Byle tylko dać upust emocjom. Widzisz, jestem facetem i nie rozumiem tego. Żona po ciąży, ale dla mnie nadal jest seksowna. Jak się kogoś kocha do szaleństwa, ta osoba pociąga nas, seks jest obecny i to nie dwa razy do roku, gdy po prostu miło nam się spędza czas z tą osobą, wspieramy się wzajemnie, śmiejemy się, rozmawiamy... To jak można zdradzić? Tylko głupiec tak zrobi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-07 09:24:45

Nie wrzucaj nas do jednego wora. Znam wielu kolegów, którzy kochają swoje kobiety, jasne, że są też tacy, którzy zdradzają swoje partnerki, ale nie każdy taki jest. Gdybym chciał zdradzić swoją żonę to miałem kilka okazji, ale nie chcę, bo kocham ją i nie potrzebuję dowartościowywać się innymi kobietami. Jak można ranić najbliższą osobę, kłamać... Byle tylko dać upust emocjom. Widzisz, jestem facetem i nie rozumiem tego. Żona po ciąży, ale dla mnie nadal jest seksowna. Jak się kogoś kocha do szaleństwa, ta osoba pociąga nas, seks jest obecny i to nie dwa razy do roku, gdy po prostu miło nam się spędza czas z tą osobą, wspieramy się wzajemnie, śmiejemy się, rozmawiamy... To jak można zdradzić?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-07 13:53:12

Nie napisała, że wszyscy faceci tylko ogólnie 'faceci' o tych, którzy tak robią. Łajzy są wszędzie. Tak samo jak i ludzie w porządku. A dać upust emocjom? Hmm...? Jakie emocje masz względem innych kobiet? ;) chyba o popędzie mówiłeś... o ile mówiłeś, bo piszesz jak kobieta szczerze mówiąc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-07 17:35:06

poznajesz płeć po sposobie w jaki ktoś pisze?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-07 20:42:57

Pierwszy raz ktoś stwierdził, że piszę jak kobieta. Chociaż nie wiem zupełnie co masz na myśli. Jak według Ciebie pisze facet, a jak kobieta? Owszem, mowa o popędzie. Takie to dziwne, że nie każdy mężczyzna ma chęć zdradzać swoją kobietę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-07 23:53:54

Czy ja mówię, że dziwne? Znam wielu normalnych mężczyzn - wręcz większość. Zjeby stanowią margines... na szczęście.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-08 23:44:55

A jak nie utyje to są parą do końca życia... także tego tajemnica wszechświata rozwiązana, jak nie utyjecie w ciąży to facet was nigdy nie zdradzi... sprawdzone przej jedną pannę z internetów, więc na pewno prawda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ja
(Ocena: 5)
2018-02-14 20:34:13

No pewnie że to kobieta - i od razu wszystko wiadomo - zdradzona żona, no przecież logiczne. Do pseudo "faceta " - ten artykuł dotyczy życia w trójkącie a nie życia ze swoją sfizofrenia! !! Pomylilas fora dyskusyjne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz