Czego najbardziej boją się faceci?

31 Maja 2008

Sprawdź, jaki jest największy koszmar każdego mężczyzny i jak sprawić, by stał się pięknym snem. Poznaj sekrety męskiej psychiki.

Czego najbardziej boją się faceci?

Na potrzebę tego artykułu stworzyłyśmy w redakcji nowe pojęcie - klaustrofobia emocjonalna. To męski lęk przed zamknięciem w związku z kobietą, przez co relacje z innymi, potencjalnymi partnerkami zostają ograniczone, a wolność utracona. Niestety ta przypadłość dotyczy każdego faceta i jest nieuleczalna. Naszym zadaniem jest zmniejszenie jej destrukcyjnego wpływu na zdrowie psychiczne jego oraz twoje.

Jeśli dasz mężczyźnie podstawy do sądzenia, że jest w potrzasku, on się zablokuje. Dlatego, jeśli masz nawet niewielką potrzebę ograniczyć mu wolność, maskuj ją. Nie okazuj obsesyjnego zainteresowania i troski, bo poczuje się jak więzień, a ty w roli kaprala będziesz w jego oczach na straconej pozycji.

Wiemy, że miałabyś ochotę nie spuszczać swojego ukochanego z oka, ale to już duży chłopiec i czasami, tak jak i ty, potrzebuje odrobiny swobody. W związku z tym nie zachowuj się jak przyzwoitka w szkole z internatem - nie przeszukuj jego rzeczy, nie zaglądaj do wszystkich szuflad, jakbyś starała się znaleźć ”dowody zbrodni”, nie czytaj jego SMS-ów ani nie panosz się nadmiernie w jego domu. To w końcu jego twierdza, a jeśli będziesz zachowywała się jak posterunkowy, staniesz się intruzem. Spotkania z tobą przestaną być przyjemne - będą przykrym obowiązkiem, więc zacznie żywić wobec ciebie uczucia podobne do tych, jakimi darzy stos papierów do przejrzenia, leżących na jego biurku w pracy.

Dodatkowym plusem dania facetowi większej swobody jest fakt, że zacznie się on niepokoić, czemu nie jesteś taka opiekuńcza jak jeszcze kilka dni temu, czemu nie pytasz go, czy nie jest głodny, dlaczego przestałaś marudzić, żeby poszedł do fryzjera. Uzna, że straciłaś zainteresowanie jego osobą i za wszelką cenę będzie chciał je na nowo rozbudzić, więc zacznie się starać o twoje względy tak, jak na początku waszej znajomości. Pamiętasz, jak wtedy było miło? Na pewno masz ochotę na powtórkę. A do tego będziesz miała gwarancję, że mężczyzna, którego nie przytłoczysz twoją osobą, tak szybko nie znudzi się waszym związkiem i nie ucieknie ze strachu przed zaangażowaniem prosto w ramiona innej kobiety.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (86)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-25 14:42:21

ja byłam w związku tylko 3 miesiące, ale wiedziałam, że ten facet jest mi pisany itd. bardzo go kochałam, ale kiedy nie okazałam mu zainteresowania na imprezie, poszedł do innej ... tańczył z nią, dotykał jej tyłka... później ona siedziała mu na kolanach itd. więc w ten sam dzień z nim zerwałam, kilka dni po tym zobaczyłam go jak niesie ją na rękach i świetnie się razem bawią... nadal o nim myślę, ale może tak miało być .... ale ja nadal kocham go i to bardzo boli kiedy widzę go z inną ....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-14 16:54:00

[quote="Gosc"]a co jesli to juz sie stalo i facet ma Cie dosc??[/quote] Ech to zakańcza znajomość :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-14 16:53:00

[quote="Gosc"]Coś w tym jest, nikt nie lubi być os@czony, @ szczególnie faceci<3 Alutka_xd[/quote] :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-16 21:35:00

chyba że on nie zauważy zmiany...faceci tacy są!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-15 18:22:00

Coś w tym jest, nikt nie lubi być os@czony, @ szczególnie faceci<3 Alutka_xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-19 10:56:00

Gosc nie prawda ze ta przypadłość dotyczy każdego faceta:/ mój chłopak zachowuje się wręcz przeciwnie i nie ma takich obaw- wręcz przeciwnie. w sumie to mnie na początku to bardzo zdziwiło, bo każdy mój były chłopak taki był a tu co? wyjątek:)) Ty a podaj jego dane jakies ;o bo moj ma tak samo <lol2> :) uwielbia, zeby sie o niego troszcyc, ciagle powtarza jak mnie za to kocha i jest wierny bardziej niz nie jeden psiak ^^ Dokładnie ;p więc może takich mężczyzn nie jest tak mało jak nam się wydaje Hmm.. faktycznie wygląda na to że nie :).. Moj mężczyzna sam chcialby wziasć ze mna ślub.. zalozyc rodzinę ;)).. poza tym to on naciska i mowi ze nigdy nie chcialby swojej wolności z powrotem . Tak wiec nie boi się stałości. Dosć szybko wyznał mi miłośc.. i na dobra sprawe to jestesmy juz razem dwa lata ^^. Więc nie ma co demonizowac mężczyzn

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-24 21:40:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] nie prawda ze ta przypadłość dotyczy każdego faceta:/ mój chłopak zachowuje się wręcz przeciwnie i nie ma takich obaw- wręcz przeciwnie. w sumie to mnie na początku to bardzo zdziwiło, bo każdy mój były chłopak taki był a tu co? wyjątek:))[/quote] Ty a podaj jego dane jakies ;o bo moj ma tak samo <lol2> :) uwielbia, zeby sie o niego troszcyc, ciagle powtarza jak mnie za to kocha i jest wierny bardziej niz nie jeden psiak ^^ [/quote] Dokładnie ;p więc może takich mężczyzn nie jest tak mało jak nam się wydaje ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-08-28 19:23:00

no chociaz moze nie az tak, bo on lubi kiedy sie troszczy o niego pt. sniadanko, obiadek, masazyk, ale w sumie esemesow sobie nie sprawdzamy i spokojnie pozwalamy spotykac sie z kim chcemy bo zwyczajnie sobie ufamy ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-08-28 19:22:00

[quote="Gosc"]nie prawda ze ta przypadłość dotyczy każdego faceta:/ mój chłopak zachowuje się wręcz przeciwnie i nie ma takich obaw- wręcz przeciwnie. w sumie to mnie na początku to bardzo zdziwiło, bo każdy mój były chłopak taki był a tu co? wyjątek:))[/quote] Ty a podaj jego dane jakies ;o bo moj ma tak samo :) uwielbia, zeby sie o niego troszcyc, ciagle powtarza jak mnie za to kocha i jest wierny bardziej niz nie jeden psiak ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-08-14 21:27:00

nie zgadzam sie z tym iż gdy nie bedziemy interesować się facetem on na nowo bd starał się o względy to nie prawda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz