Nigdy nie wybaczę jej, że...

20 Września 2017

Dla tych występków nie ma usprawiedliwienia... i wcale nie chodzi o tradycyjną zdradę.

brak przebaczenia

To właśnie najbliżsi ranią nas najbardziej, co można zaobserwować chociażby na przykładzie związków partnerskich. Chyba nie ma osoby, która w jakiś sposób nie zostałaby skrzywdzona przez drugą połówkę. Czasami przyczyną jest błahostka i można o niej zapomnieć, ale nie zawsze. Nieraz dochodzi do takich czynów, które trudno wybaczyć i wyrzucić z pamięci. Kto jest pod tym względem mniej skory do pojednania? Kobiety czy faceci? Na podstawie rozmów, jakie przeprowadziłyśmy ze znajomymi oraz z wypowiedzi na forach internetowych, doszłyśmy do wniosku, że jednak mężczyźni. Niewykluczone, że powodem jest ich silna męska duma.

Czego faceci nie potrafią wybaczyć? Wiele zależy od charakteru człowieka, ale pewne kwestie są drażliwe dla wszystkich panów. Poniżej przytaczamy wypowiedzi kobiet, które zawiniły wobec swoich partnerów. Co takiego zrobiły, że spotkały się z odmową na prośbę o przebaczenie? Będziecie zdumione.

Z kwiatka na kwiatek

Asia zawsze miała duże powodzenie u mężczyzn i nie miała nic przeciwko temu. Gdy poznała Bartka, na początku nie była pewna, czy chce z nim być. Wydawał jej się zbyt poważny i... nudny.

- Dopiero, gdy było po wszystkim, zrozumiałam, co straciłam. On był najbardziej wartościowym mężczyzną w całym gronie adoratorów. Tym jedynym. Długo o mnie walczył i w końcu zgodziłam się dać mu szansę. Nie traktowałam naszej relacji poważnie, a on wiedział, że to nic pewnego. Po prostu stwierdziliśmy, że spróbujemy i zobaczymy. Daliśmy sobie trzy miesiące. W tym czasie pisałam też z innymi, a Bartek wiedział o wszystkim. Ustaliliśmy, że każde z nas może widywać się z kim chce i odejść w każdej chwili. Wszystko byłoby dobrze, gdybym nie przeciągała tego okresu w nieskończoność. Po pół roku Bartek powiedział, że ma dosyć. Ja nadal nie wiedziałam, czego chciałam, a on nie miał zamiaru starać się o mnie dłużej. Zarzucił mi, że się nim bawiłam, co nie do końca jest prawdą. Teraz ja walczę o niego, a Bartek nie chce mnie widzieć. Mam wrażenie, że straciłam kogoś wyjątkowego.

Zobacz także: Historia Gabrieli: „Chłopak z Maroka rozkochał mnie, a potem naciągnął na kilka tysięcy złotych!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-20 17:15:16

Ta z tą frytka pojechała :p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aaaa
(Ocena: 5)
2017-09-20 21:44:03

Mogła chwycić dłuższą;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-20 13:57:54

facet odszedł ode mnie po 6 latach związku. Tak po prostu. Co zrobiłam nie tak? Nie wiem. Gotowałam, sprzątała, słuchałam, co mówił, starałam się być na każde jego wezwanie. Z seksem też wszystko w porządku. I ona nagle zrywa. Nie wiem, co mam o tym myśleć. Nie wiem, co dalej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-20 14:47:59

Z perspektywy faceta powiem ci, dlaczego on odszedł. Albo się tobą znudził i tym, że już nie musi cię zdobywać, albo poznał inną kobietę. Tyle w temacie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-20 17:53:21

albo nigdy jej nie kochał tylko było mu wygodnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-22 18:48:43

Słuchałaś, ale czy miałaś coś ciekawego do powiedzenia? Gotowałaś, a czy to on kroił warzywa, czy tylko czekał na gotowe? Byłaś na każde wezwanie, bo nie miałaś swojego życia? Też bym uciekła na jego miejscu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1