8 rzeczy, które WSZYSTKIE robimy w związku (a nie powinnyśmy!)

16 Sierpnia 2017

Oto lista najpopularniejszych grzeszków, które każda z nas ma na sumieniu.

wady kobiet

Tworząc związek z ukochanym mężczyzną, dbamy o miłą atmosferę i dobre z nim relacje. Niestety, nie zawsze postępujemy właściwie. Paradoksalnie im bardziej jesteśmy zaangażowane, tym więcej błędów popełniamy. Jakie? Sprawdź, czy też to robisz.

Inwigilacja

Naruszanie prywatności korespondencji to zarówno najpoważniejsza, jak i najczęstsza zbrodnia w związku. Każda z nas chociaż raz w życiu po kryjomu szperała w telefonie partnera lub czytała jego wiadomości na Facebooku. Dzieje się tak, ponieważ w głębi serca nie wierzymy w to, że nasz ukochany jest nam w pełni oddany. Dlaczego? Najczęściej z powodu kompleksów, w które wpędzają nas… inne kobiety.

Często również motywacją do popełnienia tego czynu jest tzw. kobiecy szósty zmysł. Mimo zapewnień partnera o wierności, intuicja podpowiada nam coś innego. Wtedy kierujemy się zasadą „cel uświęca środki” i gdy partner wejdzie pod prysznic, przeglądamy wiadomości w jego komórce. Niezależnie od tego, jak skończą się poszukiwania, nie warto się do tego przyznawać. Wówczas nasz ukochany będzie miał pretekst, by odwrócić kota ogonem.

Kontakty z eks

Utrzymywanie kontaktów z byłymi parterami to jeden z najczęstszych powodów kłótni i konfliktów w związku. Ten problem częściej jest generowany przez kobiety. Mężczyzna, jeśli jest zakochany i zaangażowany w relację, nie potrzebuje rozmów i spotkań ze swoimi eks. Z nami jest trochę inaczej. Dzieje się tak, ponieważ lubimy się dowartościować oraz wzbudzać zazdrość. Spotkanie z dawnym chłopakiem, zwłaszcza jeśli rozstanie było z jego inicjatywy, sprawia nam przyjemność. Męskie spojrzenie wypełnione żalem łechta nasze ego, podobnie jak sceny zazdrości odgrywane przez naszego obecnego partnera.

Musimy jednak pamiętać, że dla nas kontakty z eks są narzędziem do osiągnięcia niekoniecznie szlachetnego celu, natomiast dla naszego obecnego partnera mogą świadczyć o tym, że nie zakończyłyśmy poprzedniego rozdziału.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-20 22:09:24

Bzdury. Od 2,5 roku mieszkam ze swoim partnerem i prócz "wyciągniętego dresu" i chwilowego rozmiłowania w oglądaniu filmów z popcornem (czego wcale źle nie wspominam ;) żadnej innej z wypisanych "rzeczy" nie mogę sobie zarzucić. :p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
seventra
(Ocena: 5)
2017-08-18 09:06:28

Co za frajer napisał ten artykuł? Poproszę o coś na temat: "czego nie powinien robić mężczyzna w związku" albo raczej co robić powinien, poza "nicnierobieniem".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-16 19:53:49

Też nie zgadzam się że wszystkie to robia...skąd w ogóle te statystyki ?! Ja ani razu nie myslałam nigdy o sobie gdy jestem w związku ani nie korespondowałam z byłymi których nie mam bo mój jest moim pierwszym i chyba ostatnim facetem a więc wasza teoria jest z d..y wyjęta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kaja
(Ocena: 1)
2017-08-16 19:29:56

Nie, nie WSZYSTKIE to robimy, są też dojrzałe emocjonalnie kobiety, które wiedzą jak dbać o siebie i związek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-16 09:32:37

Dobry artykuł

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1