Czego faceci oczekują od kobiet, z którymi są w związku? (Lista, która może Cię zdziwić)

04 Kwietnia 2018

Nie, wcale nie chodzi o seks.

udany związek

Dla mężczyzn najważniejszy jest seks. Taki komunikat wyłania się z artykułów na temat związków, które możemy przeczytać nie tylko w Internecie, ale także prasie. Nie jest to prawda, chociaż miłość fizyczna odgrywa ogromną rolę w związku. Ale ona sama nie wystarczy. Mężczyźni mają także potrzeby oraz oczekiwania innego rodzaju. Najważniejsza jest oczywiście miłość i poczucie bycia kochanym. A co z innymi?

Zobacz także: Usłyszała, że nie zasługuje na swojego męża, bo jest dla niego... za gruba

Wcale nie chodzi o gotowanie mu obiadków, wkupienie się w łaski mamy, akceptowanie wyjść na piwo z kumplami czy chodzenie z nim na przyjęcia firmowe. Portal allwomenstalk.com wymienił, czego dokładnie mężczyzna oczekuje od kobiety w związku. Możesz być zdziwiona.

Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie, czy on dostaje je od ciebie pomimo upływu lat. Jeżeli nie, wasz związek wkrótce może wejść w fazę kryzysu.

Będziesz lubiła jego przyjaciół

Przyjaciele są bardzo ważni dla faceta. Stanowią część jego życia, zwłaszcza ci, z którymi trzyma się od wielu lat. Rzadko zdarza się tak, że lubimy wszystkich. Czasami nawet nie mamy konkretnego powodu, aby kogoś nie lubić, ale jednak tak się dzieje. Mimo wszystko postaraj się zrobić, co w twojej mocy, aby ich akceptować i mieć z nimi koleżeński kontakt.

Będziesz go ciągle traktowała jak tego jedynego

Na pewno chciałabyś być dla niego najważniejsza już na zawsze. On myśli podobnie. Dlatego tak ważne jest podtrzymywanie chemii w związku oraz dbanie o romantyczny charakter relacji. To pomoże zarówno tobie, jak i jemu. Pamiętaj też, że nawet jeżeli tak czujesz, musisz jeszcze okazywać facetowi, że jest najważniejszy.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-05 23:13:28

I w drugą stronę to sam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1