Czarodziejskie przepisy na miłość

27 Czerwca 2014

Czy można sprawić, że uczucie i namiętność będą większe? Tak – pod warunkiem, że ma się dużą wyobraźnię… i zna się dobre przepisy.

bad boy

Mogłoby się wydawać, że uczucia nie można niczym wywołać, wzniecić go, spotęgować. A jednak to nie do końca prawda. Kto z nas nie wierzy na przykład, że do serca można najłatwiej trafić przez żołądek? Albo czy mężczyzna obdarowujący kobietę kwiatami nie ściąga jej zainteresowania? Często wierzymy też w afrodyzjaki, zapachy, smaki… I słusznie, bo mają one sporą moc. Czy czarodziejską? Również – pisze o tym Mabel Iam, uznana psychoterapeutka i autorka kilkunastu cenionych poradników w książce „Szczęście. Jak kochać i być kochanym” (wyd. G+J 2005), która była nominowana do Latino Book Award.

Miłość to podróż poza granice wyobraźni przez czarodziejską i niebiańską melodię gwiazd. To przygoda i poznawanie głębi naszych serc” – uważa Iam, która nazywa to „czarodziejską sztuką miłości”. Autorka zwraca uwagę na tzw. magię seksualną, która wywołuje stan ekstazy wykraczający poza granice ciała i umysłu. Pozwala ona zażegnać konflikty pojawiające się w związkach i umożliwia osiągnięcie całkowitej pełni. Magia erotyczna to natomiast świadome wykorzystywanie energii seksualnej.

Jakie są korzyści wynikające z praktykowania magii seksualnej? Mabel Iam wymienia kilka przykładów: każdy akt miłosny jest wtedy niepowtarzalny; wytwarzamy pozytywne wibracje w naszym związku, co sprawia, że z partnerem łączy nas nie tylko pożądanie fizyczne; podczas zespolenia stajemy się autentyczni i całkowicie otwarci; tworzymy boski związek z naszym partnerem; doświadczamy tu i teraz energii miłości, zrozumienia i prawdziwego sensu życia itp.

By wzmocnić uczucie i namiętność, zdaniem Mabel Iam trzeba czerpać z dobrodziejstw natury. Pomogą nam w tym np. niektóre kwiaty, zioła oraz drzewa. „Rośliny i kwiaty o magicznych właściwościach były dawniej wykorzystywane w postaci naparów z użyciem wody lub olejków. Napar możesz przyrządzić, wkładając wybraną roślinę do naczynia z wrzątkiem; czekasz aż woda ostygnie i częściowo wyparuje i uzyskujesz czysty wyciąg. Można wykorzystywać różne gatunki roślin, płatki kwiatów i wysuszone skórki owocowe” – tłumaczy psychoterapeutka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-20 20:16:53

re: Czarodziejskie przepisy na miłość

Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-05-04 06:47:22

a co zrobiłas zeby odzyskac ukochanego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-06-27 18:57:12

re: Czarodziejskie przepisy na miłość

TL;DR

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-06-27 14:27:44

re: Czarodziejskie przepisy na miłość

Taka trochę beka, bo nie wiem czy ktoś będzie szykował wywar z Lili wierząc, że poprawi swoją sytuację w sypialni ... śmieszne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2014-06-27 09:20:54

re: Czarodziejskie przepisy na miłość

Boże... co ja czytam :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1