Co zrobić, żeby wakacyjna miłość przetrwała?

24 Lipca 2017

Lato to czas flirtów i romansów, które przeważnie kończą się wraz z wakacjami. W twoim wypadku może być jednak inaczej.

wakacyjna przygoda

Jeśli zastosujesz się do pewnych zasad, zwiększysz swoje szanse na to, by twój wakacyjny romans przerodził się w związek i przetrwał próbę czasu.

Planeta singli
Wakacyjna miłość dzieje się tu i teraz. Co za tym idzie? Szaleństwo, namiętność, ale i wiele niewiadomych. Jedną z nich jest stan cywilny twojego wakacyjnego chłopaka oraz jego zobowiązania wobec innych kobiet. Fakt, że flirtujecie, nie znaczy, że jesteście singlami, zwłaszcza w lecie, gdy hormony buzują i tak łatwo o zdradę. Jeśli chcesz, by wasza znajomość przetrwała, upewnij się, czy twój ukochany nie tworzy już związku z inną kobietą i czy wszystkie miłosne rozdziały w jego życiu są pozamykane. Jeśli okaże się, że twój wybranek nie jest stuprocentowym singlem, szanse na to, że wasza miłość przetrwa, są znikome.

W tej kwestii istotna jest również twoja postawa. Mów jak najmniej o swoich eks, a jeśli tkwisz jeszcze jedną nogą w jakimś związku, zachowaj to dla siebie. W przeciwnym wypadku twój wakacyjny chłopak pozbędzie się złudzeń, że od razu po powrocie do domu nie przytulisz się do kogoś innego.

Historia Magdy: „Mój facet bije mnie z miłości”

Po nitce (zaufania) do kłębka
Zaufanie do podstawa do zbudowania dłuższej relacji. Warto je wzbudzić, a także obdarzyć nim drugą osobę. Wówczas tworzy się więź, którą niełatwo przerwać. Wiedząc o tym, postaraj się w czasie rozmowy z wakacyjnym ukochanym poruszać bardziej osobiste tematy. Oczywiście musisz to zrobić subtelnie i w taki sposób, by twój wybranek nie poczuł, że wyciągasz z niego tajemnice. Nie bądź nachalna i ośmiel go swoimi szczerymi wyznaniami. Rozmowy o intymnych sprawach zbliżają i pomagają nawiązać nić przyjaźni, a przyjaźń znacznie trudniej zakończyć niż romans.

To tylko seks?
Wakacyjny romans tak jak lato musi być gorący. Namiętne pocałunki i czułe objęcia przy zachodzie słońca to coś, co warto przeżyć. Z przygodnym seksem jednak warto się wstrzymać, zwłaszcza jeśli zależy ci na nowej sympatii i chcesz, by wasza znajomość przetrwała. Wtedy twój wakacyjny chłopak po powrocie do domu będzie czuł niedosyt i odezwie się do ciebie, zanim sama zdążysz się rozpakować.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz