Co zrobić, żeby facet był zazdrosny? (Odrobina niepewności przyda się w każdym związku!)

16 Listopada 2016

W przeciwnym razie partner spocznie na laurach i przestanie się starać.

jak wzbudzić zazdrość

Nie ma miłości bez zazdrości? Coś w tym jest. Kiedy bardzo zależy nam na drugiej osobie, nie potrafimy spokojnie patrzeć na jej bliskie relacje z innymi przedstawicielami płci przeciwnej. Każda koleżanka, znajoma, współpracownica, a nawet ekspedientka w sklepie staje się dla nas od razu podejrzana. Jeśli nasz partner jest dla niej miły - zawsze istnieje ryzyko, że to z nią będzie chciał ułożyć sobie życie. Zazdrość to strach.

W drugą stronę nie zawsze działa to tak samo. Mężczyźni często lekceważą ewentualnych konkurentów. Wybaczają nam nawet bliskie relacje z innymi facetami, bo wierzą w swoją wyjątkowość. „Z kimś takim by mnie przecież nie zdradziła” - myślą sobie. A nam na ich niepewności przecież zależy. Jeśli czuje się zagrożony, to znaczy, że kocha. Kiedy jest mu wszystko jedno - uczucie już wygasło.

Żeby tego uniknąć, wiele z nas próbuje wzbudzić w wybranku zazdrość. Tylko jak to zrobić, żeby nie przesadzić i osiągnąć swój cel?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Czytelniczka
(Ocena: 1)
2016-12-06 21:23:09

Odmówić seksu kilka razy??? Wtedy sam zrobi to za inna laska. .. wiem to bo sama przez to przechodzilam i to właśnie przez te wasze głupie porady. ... zajmijcie się lepiej czymś innym a nie robicie ludzia wodę z mózgu! !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
SzaraM
(Ocena: 5)
2016-12-09 21:37:06

Jak zrobi to z inną kobietą to ciesz się, że pozbyłaś się go... jak kocha to poczeka i miesiące.. będzie się starał żebyś w końcu nie odmówiła, a nie ucieknie do innej... takiego w ... bym pocałowała od razu. Przecież w związku nie o sam seks chodzi!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-11-16 15:19:56

aha, to brzmi jak dawanie mężczyźnie powody do rozstania. bez przesady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-16 12:20:56

dziecinada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-16 09:23:54

Odmówić seksu? To brak uczuć, szantaż. Zasugerowac ze jest ktos inny? To przecież sciema i boli. To porady dla glupich pi.zd i pierwszy krok do stracenia zaufania. Dobre kobiety nie wzbudzają zazdrości, bo wiedzą, że facet je kocha i szanują jego uczucia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kik
(Ocena: 5)
2016-11-16 09:00:29

Uważam że nic z tych rzeczy nie powinno się robić. Związek powinien być oparty na zaufaniu, a nie na ciągłym sprawdzaniu drugiej osoby. Trzeba dbać o siebie i swoje zainteresowania, a gadanie o innych facetach jest nie na miejscu. Po prostu brak klasy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
JaJas
(Ocena: 1)
2016-11-16 22:34:35

+ (plus).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
SzaraM
(Ocena: 5)
2016-12-09 21:39:53

O ile większość tych porad jest faktycznie bez sensu. o tyle nie rozumiem co złego miałoby być w gadaniu o innych facetach? Brak klasy? A co nie możemy mieć innych mężczyzn wokół siebie? A jeśli mamy przyjaciela, kolegę to czy właśnie mówienie ukochanemu, że z tym przyjacielem idziemy gdzieś czy że go spotkaliśmy gdzieś to właśnie nie jest oznaka szczerości, zaufania?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1