TOP 6: Za co nienawidzimy zakochanych par?

14 Września 2016

Zakochani mają swoje irytujące nawyki. Ciebie też to wkurza?

jak zachowują się zakochani

Ciągle słyszymy, że powinniśmy cieszyć się szczęściem innych, ale czasami jest to bardzo trudne. Nie dlatego, że zazdrościmy czy źle komuś życzymy, ale zwyczajnie doprowadza nas do pasji sposób, w jaki niektórzy się z nim obnoszą. Chodzi oczywiście o zakochanych. Ostentacyjne gesty oraz ich częstotliwość są niemile widziane przez otoczenie. Co prawda mamy XXI wiek, ale niektóre rzeczy się nie zmieniły i nadal obowiązują pewne zasady świadczące o dobrym wychowaniu. Do pewnych zachowań powinno dochodzić jedynie na osobności, a nie w towarzystwie współpasażerów w autobusie, innych klientów galerii czy ludzi w kinie. Wbrew pozorom nie tylko nastolatkowie dopuszczają się łamania granicy dobrego smaku. Także niektórzy dorośli przejawiają podobne skłonności. W ich przypadku trudno mówić o różowych okularach czy klapkach na oczach. Teoretycznie powinni wykazać trochę więcej rozsądku.

Wybrałyśmy kilka zachowań zakochanych par, które są uznawane za nieobyczajne. Koniecznie sprawdź, czy nie dotyczą Twojego związku. To, że nie widzicie świata poza sobą, jest urocze wyłącznie dla Was.

Zobacz także: Wyznania kochanek: To, że jestem „tą drugą” nie oznacza, że nie zasługuję na szacunek!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-14 20:51:24

A co jest złego w siedzeniu obok siebie ? Jestem zdania że siedze i trzymam się osoby z którą idę w dane miejsce czy na imprezę. Bardzo dziwne by było gdyby na spotkaniu ze znajomymi mój partner siedział zupełnie z innej strony stolika i miał mnie gdzieś skoro tam ze mną przyszedł. Już nie wspomnę o imprezach w większym gronie, weselach itp.. Co do puszczania na chodniku to jeśli chodnik jest wystarczająco duży to paniusia też może się odsunąć a nie oczekiwać że każdy będzie ją puszczać. Mój facet jest tego samego zdania i nie raz taka pani mało co na nim nie wylądowała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2016-09-14 15:15:20

Spokojnie, po paru latach (lub nawet misiącach) takiego migdalenia sie przechodzi zakochanym. Wchodzi przyzwyczajenie i rutyna w związku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1