Co faceci ukrywają przed dziewczynami w pierwszych miesiącach związku?

31 Maja 2016

Mężczyznom daleko do świętości. Co ukrywają przed swoimi partnerkami w pierwszych miesiącach związku? Kilku facetów zdecydowało się na wstydliwe wyznania.

męskie sekrety

Mężczyźni zazwyczaj bardzo ostrożnie podchodzą do związków. Przez pierwsze miesiące trwania relacji zachowują pewien dystans. 

Facet na początku obserwuje zaangażowanie partnerki, sposób, w jaki podchodzi do ich stosunków i uważnie słucha tego, co wybranka mówi. On sam nie decyduje się od razu na skok na głęboką wodę i pewne rzeczy woli przez pewien czas zatrzymać tylko dla siebie. Powodem milczenia w niektórych sprawach jest często obawa przed niezrozumieniem i odrzuceniem. Faceci skrywają wiele wstydliwych sekretów, do których boją się przyznać.

Chociaż może to sprawiać nienajlepsze wrażenie, Twój niepokój wcale nie musi być uzasadniony. Facet stopniowo odkrywa karty, w miarę wzrostu zaufania i przywiązania do kobiety. Po jakimś czasie będzie zdradzał coraz więcej szczegółów ze swojego życia. Jeżeli w ogóle do tego nie dojdzie, wtedy faktycznie jest się czym martwić.

Dobrze wiedzieć, co mężczyźni tak bardzo ukrywają przed nami podczas pierwszych miesięcy bycia w związku…

Zobacz także: Kim dla niego jesteś?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz