Wakacyjna przygoda skończyła się dla mnie wpadką...

05 Sierpnia 2016

Te dziewczyny gorzko żałują chwilowego zauroczenia.

ciąża po wakacjach

Można spotkać się z opiniami, że wakacyjna miłość to najbardziej romantyczne przeżycie, jakie może się nam przytrafić, zwłaszcza jeżeli doświadczamy go za granicą. Zauroczeniu sprzyja sceneria oraz wysoka temperatura, która panuje w ciepłych krajach. Gorące powietrze, złociste plaże i piękne zachody słońca to wymarzona otoczka romansu. Najlepiej jeżeli dojdzie do niego z przystojnym obcokrajowcem. To, czy relacja przetrwa, nie ma znaczenia. Liczy się chwila.

Jej konsekwencje mogą być wbrew pozorom poważne. Są tego świadome dziewczyny, które opisały swoje historie na internetowym forum. Z niektórymi udało nam się skontaktować i przekonać je do krótkiej rozmowy. Wakacyjna przygoda, która była tak piękna, po powrocie do domu zamieniła się dla nich w koszmar. Wkrótce okazało się, że młode podróżniczki spodziewają się owocu romansu. Czy było warto się tak zapomnieć? Zdaniem jednej z naszych rozmówczyń nie.

- Nie, żaden facet i żadna miłość nie są warte zapomnienia i późniejszego cierpienia – stanowczo mówi Dagmara (19 lat) z Krakowa. - Pierwszy raz wyjechałam za granicę, przyznaję, że trochę się zapomniałam. Teraz wszystko na nic... Wcześniej byłam szczęśliwa, bo dostałam się na wymarzony kierunek studiów. Zaprzepaściłam szansę na dobrą przyszłość. Niedawno zrobiłam sobie test, z którego wynika, że jestem w ciąży. Co prawda muszę jeszcze uzyskać potwierdzenie od lekarza, ale jestem pewna, że to fakt. Czuję już delikatne zmiany w organizmie.

Zobacz także: Idealna różnica wieku w związku istnieje! Ile lat może nas dzielić?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (27)
ocena
3.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-06 12:44:07

ciąża wpadka na wakajach (porada)

Witam serdecznie 3 lata 2 miesiące temu zauroczyłam się chłopakiem miał na imię Marcin miałam na dzieję że to ten facet na całe życie . w dniu urodzin moich zrobiliśmy to nie nie myślałam o niczym tylko o jego błękitnych oczach . za miesiąc poszłam na wizytę kontrolną pani jest 6 tygodni w ciąży popłakałam się zawalił mi się świat kiedy powiedziałam że jestem w ciąży Marcin powiedział usuń go bo ja nie chce tego bachora dam ci 2 000 na aborcje . wynikło z tego że trafiłam na dupka zerwaliśmy ze sobą . Po 3 tygodniach załatwił tabletki poronne mówił że to witaminy no ok. w opakowaniu dla ciężarnej . w sobotę szłam na uczelnie i spadłam ze schodów wylałam się krwiom bratowa mnie na schodach zobaczyła i dzwoniła po karetkę kiedy okazała się że to tabletki na poronienie nielegalne że poroniłam Jenak się popłakałam bo dziecko nie jest winne . wiec jeśli ktoś doradzi ci że dziecko jest pomyłkom zbluzgaj go a jeśli ktoś powie że masz usunąć pod żadnym pozorem nie słuchaj go a jak powie ci że to witaminy to najpierw sprawdź bo będziesz żałować do końca życia . BO ja mam nowego partnera od 2,5 roku i od roku staramy się o dziecko i za każdym razem negatyw miesiąc temu dostałam od lekarza tabletki do wytwarzania hormonów bo nawet nie wiedziałam że mam tylko 10 na zajście w ciąże przez co stało się 3 lata temu . Dziewczyno wierze w ciebie że dasz radę wychować dziecko i iść na wymarzony kierunek studiów Powodzenia w lepszym życiu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-06 08:56:46

A może to dziecko jest darem. Mogła zajść w ciążę,ale i nie musiała, a Bóg tak chciał?Zastanówcie się, może to był plan Boga co do tej dziewczyny,i będzie sensem dalszego życia. A wy nazywacie dziw*ą, kur*ą.Nie sądżcie nikogo po pozorach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-06 00:08:53

Nie mam dla Was współczucia. Najlepsza jest laska, która stwierdziła że w Pradze nie ma nic do zobaczenia... Jak ktoś zauważył jak się szuka miejsca tylko do upodlenia i rzucenia się na pierwszego faceta spotkanego na swojej drodze to może tak... Żal tylko dzieciaczków, z takimi matkami nie wiele dostaną szans w życiu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 23:31:43

Ludzie, aborcja jest JESZCZE dostępna...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 22:34:53

Jedna z dziewczyn napisała, że zaprzepasciła szansę na dobrą przyszłość, bo zaszla w ciążę. to jest bardzo złe myslenie, bo określa to dziecko, które ma się urodzić , jako przyczynę wszelkich niepowodzen. sama jestem samotną matką, wiem jaki to ciężar, ale nawet nie wyobrazacie sobie jaka to jednoczesnie radośc. dziecko nie przekreśla tzw dobrej przyszłości, nigdzie nie masz zagwarantowane ,ze bez dziecka wszystko by się ułożyło i żyłabyś długo i szczęsliwie. dziecko jest inną wersją tej dobrej przyszłości, nie jest problemem, nie jest przeszkodą, bo z dziećmi mozna zajśc równie wysoko i daleko jak samemu. nie uwazajcie dzieci z wakacyjnych przygód jako przeszkody, bo to nieprawda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 22:24:12

Edukacja seksualna w szkole powinna być obowiązkowa i zakończona jakimś egzaminem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-05 23:31:12

Dokładnie! ale do tego musi zmienić się władza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 17:04:15

Natura nie podzieliła nas sprawiedliwie. Tak się złożyło, że przypadkowy seks to ryzyko znacznie większe dla kobiety. Nie ma co na to psioczyć, trzeba się z tym pogodzić i po prostu być rozsądniejszą. Sypianie z obcymi facetami może i jest przyjemne, ale na dłuższą metę mało satysfakcjonujące i niebezpieczne. Nie żal mi żadnej z tych dziewczyn. Przecież to nie wina facetów, że oni w ciążę zajść nie mogą. Biologia jest tłuczona w szkołach od najmłodszych klas szkoły podstawowej, nikt mi nie wmówi, że nie widziały skąd się dzieci biorą. Jak się dwoje ludzi umawia na seks bez zobowiązań, to facet rozumie propozycję jako seks BEZ ZOBOWIĄZAŃ, bo jego ciąża nie dotyczy bezpośrednio. Niestety kobiety dalej słyszą bez zobowiązań, chyba, że zajdę w ciążę, to masz tatusiować... Później, zupełnie niesprawiedliwie, obwinianie, że on telefonu nie odbiera. Moim zdaniem, jeśli dwoje ludzi trafia do łóżka, to każdy bierze odpowiedzialność za swoje ciało i ryzykuje na własną rękę. Nie rozumiem kobiet, raz krzyczą, że moje ciało, moje dziecko, moje wybory i tak dalej, żeby mężczyźni się nie wtrącali, a innym razem nagle oczekują od nich stu procent zaangażowania. Zdecydujecie się. Jak chcecie być takie niezależne, to później nie beczcie, że facet się wypiął.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-05 18:36:33

No ale jednak on też zna biologię i wie że ona sama w ciążę nie zajdzie, więc to też ryzyko faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-05 22:01:52

muszę ci przyznać racje 17:04

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 23:42:16

Z tą różnicą, że pomijając temat aborcji, kobieta chce czy nie, z dzieckiem w brzuchu zostaje, a mężczyzna... On może nigdy więcej się nie odezwać. Zakładamy, że oboje chcą przygody na jedną noc i nawet się nie wymieniają prawdziwymi imionami. Facet później jest wolny, a kobieta zostaje z brzuchem... Tu nie chodzi nawet o kwestie moralności, kobiety po prostu powinny być ostrożniejsze, bo ryzykują całym swoim życiem. Mężczyzna nie, i nie jest to jego wina. Nie popieram przygód na jedną noc. Oczywiście faceci też wiedzą czym grozi współżycie, ale jeśli wiedzą, że nigdy więcej kobiety nie spotkają, nie obiecywali jej niczego i tak dalej, to właściwie niczym nie ryzykują. Nikt nikogo nie zmusi do bycia ojcem, kobieta ma inną sytuację. Bez zobowiązań, to bez zobowiązań. Jeśli rozkładasz nogi, to wiedz, że z ewentualnymi konsekwencjami zostajesz sama i nie miej pretensji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 12:58:08

Najpierw dałyście du... pierwszym lepszym, a teraz płaczecie. Narzekacie na nich, a same nie jesteście lepsze. Nie wiedziałyście skąd się biorą dzieci ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 12:55:26

Sorry, ale dla mnie te wszystkie dziewczyny są po prostu łatwe. Faceci chcieli się zabawić, a wy im się dałyście i tyle. Normalna mądra dziewczyna nie idzie do łóżka z facetem po tym, jak powie kilka miłych słów i zaprosi na spacer. Same jesteście sobie winne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-05 14:34:12

Ja po prostu pękam ze smiechu:) ,po prostu ł a t w e .Faceci chcą sie tylko zabawić ...Każdy f a c e t bez wyjątków to Ś W I N I A.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ja
(Ocena: 5)
2016-08-05 15:13:38

A co jezeli kobieta tez chciała tylko jednego? To też jest łatwa?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 15:51:34

Jak chciała tylko jednego to po co teraz stęka, że została sama w ciąży, nawet nie znając nazwiska faceta ? Poszła do łóżka z pierwszym lepszym, który na nią spojrzał, więc moim zdaniem jest łatwa, a do tego głupia, bo mądra kobieta by tak nie postąpiła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 09:48:31

Może one na razie są przerażone, bo ciąża jest dla nich zaskoczeniem, nie planowały jej. Ale jednak więź matki z dzieckiem jest obecna do końca życia. Nawet, gdy kobieta, nie jest z ojcem dziecka, to dziecko zawsze będzie blisko niej. Najpierw bezpośrednio, a potem jak dziecko dorośnie i wyprowadzi się z domu, to matkę odwiedza, przyjeżdża na święta, uroczystości rodzinne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz