„Związek z młodszym facetem to najgorsza rzecz, jaka przytrafiła mi się w życiu” (Historia Anny)

09 Grudnia 2017

Kobieta żałuje, że uległa uczuciu.

rozstanie

Polki najczęściej związują się ze starszymi mężczyznami. W społeczeństwie dominuje pogląd, że partner powinien być starszy od swojej partnerki. Siła uczucia bywa jednak silniejsza. Ludzie schodzą się ze sobą w pary nawet wtedy, gdy mężczyzna jest dużo młodszy. Czy takie relacje mają szanse na przetrwanie?

Anna zdecydowała się opowiedzieć o swoim związku z młodszym facetem. Przez prawie dwa lata żyła z nim w związku partnerskim. Niestety ich miłość nie przetrwała. Teraz kobieta jest bogatsza o nowe doświadczenia ale – jak podkreśla – są bardzo bolesne. Odradza innym związki z młodszymi.

- Ja i Piotr poznaliśmy się na imprezie. Pewnego sobotniego wieczoru wraz z przyjaciółkami przecholowałyśmy z alkoholem i wpadłyśmy na „genialny” pomysł, aby udać się do klubu studenckiego. Naszym głównym zamiarem było wyrywanie młodszych. Żartowałyśmy sobie, że sprawdzimy, czy możemy się jeszcze podobać „studencikom”. Dziewczyny bardzo szybko wypatrzyły Piotra, który jest przystojny i rzuciły mi wyzwanie. Miałam za zadanie go poderwać. Ponieważ byłam trochę wstawiona bez oporu podeszłam do niego i zaczęliśmy rozmawiać. Nie spodziewałam się, że poprosi mnie o numer, a następnego dnia zadzwoni. Na początku nie miałam zamiaru się z nim umawiać, ale ciekawość i chcęc przeżycia przygody zwyciężyły. Umówiłam się z nim.

Zobacz także: Chłopak w tajemnicy stworzył okrutną listę jej wad i zalet. Dotarła do niej i dowiedziała się, że... (Szczerze jej współczujemy)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-10 18:37:02

CAŁA PRAWDA miałam to samo... Też mnie okłamał z wiekiem + latał za innymi i miał mnie gdzieś

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-10 03:17:26

Mój facet jest starszy ode mnie o 5 lat, ale jestem z nim na równi, pomimo tego, że jestem młodsza. Twój facet nie mógł ? Widocznie to jakiś dzieciak, który się jeszcze nie wyszalał w życiu i nie w głowie mu poważne, stałe związki. Na twoim miejscu też nie marnowałabym na niego czasu. Dobrze zrobilaś.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-09 09:15:32

Starszy facet również może się okazać nieodpowiedzialny, nie ma na to reguły. Jestem w związku z 4 lata młodszym i powiedziałabym wręcz, ze to on jest dojrzalszy, on już chciałby ślubu - gdzie mi jeszcze nie takie rzeczy w głowie . To wszystko zależy od podejścia do życia a nie od wieku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-11 00:29:22

Dobrze napisane. Ja mam starszego faceta który czasami zachowuje się jak dziecko, tylko komputer, gry itp. a obowiązki w domu są na boku. Dodam że on jest po 30stce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-09 08:48:12

Cztery lata to przecież niewielka różnica... Inna sprawa, że jak w klubie się poznaje mężczyzn, to bywają oni specyficzni. Ja mojego o rok młodszego męża poznałam, jak miałam 23 lata. I mentalnie zawsze on był dojrzalszy ode mnie. Nie szlajał się po klubach, alkoholu nie lubi. Jeśli nie macie nastu lat, to taka różnica wieku to żadna różnica

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1