8 najgorszych błędów, które popełniają zakochane kobiety

08 Października 2016

To może doprowadzić do rozpadu Twojego związku.

błędy zakochanych

Kiedy zaczynamy chodzić z wymarzonym facetem, wydaje nam się, że wreszcie spełniły się nasze marzenia. Tak naprawdę związek to dopiero połowa sukcesu, ta mniejsza. Utrzymanie relacji wymaga trudu i poświęcenia. Sama miłość nie wystarczy. Oprócz tego, trzeba wiedzieć, jak się zachowywać w związku, na co można sobie pozwolić, a na co nie. Niestety zbyt duża szczerość i odsłanianie się przed mężczyzną mogą przynieść odwrotny skutek od zamierzonego i doprowadzić do końca dobrze zapowiadającej się relacji.

Nie możesz dać się ponieść uczuciom, musisz zachować rozsądek – to podstawowa zasada. Mężczyźni także są uczuciowi, ale częściej kierują się pragmatyzmem niż emocjami, dlatego łatwiej będzie Ci się z nim dogadać i wzbudzisz jego większy szacunek. To przykazanie numer jeden.

Oprócz tego musisz pamiętać o następujących regułach. Przeanalizuj swoje poprzednie związki i zastanów się, czy nie postępowałaś w podobny sposób. Być może któraś z zasad była przyczyną ich rozpadu.

Zobacz także: Jak rozkochać go w sobie OD PIERWSZEGO WEJRZENIA?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-04 17:17:22

Dziwny artykuł. Mój facet uwielbia jak zakładam właśnie wysokie obcisłe kozaki za kolano, a do tego sukienka albo obcisłe spodnie. Nogi są wtedy do nieba :d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A.
(Ocena: 5)
2016-10-09 20:22:19

Gorzej jak to facet strzela fochy, obraża się i każe się domyślać, bo przecież chodzi mu "o nic" :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
analfabeci
(Ocena: 1)
2016-10-08 14:19:08

"pożądnie wkurzy" takie błędy ortograficzne i to nie pierwszy raz...dramat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
S.
(Ocena: 5)
2016-10-08 11:10:48

wreszcie artykuł na poziomie... niestety dla mnie spoznione rady... straciłam chłopaka o którym wciąz myślę i za którym wciąz tęsknie przez swoją dumę i skłonnośc do przesady z piciem :( nie wiem czy go kocham , ale mimo że mineły prawie 2 miesiące ciagle jest w mojej głowie i sercu.... wiem że nie wróci do mnie, bo jego zdanie na mój temat nie jest dobre, zj.eb.ałam koncertowo tą relację... nie potrafię o nimk zapomnieć, czasem budzę się rano i dociera do mnie że juz do mnie nie napisze, nie zadzwoni a wtedy chce mi się płakać i czuję sie potwornie samotna :'( ....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 14:53:20

Podajmy sobie ręce, mam podobną historię...coś mi się stało w głowę, zaczęłam imprezować, chciałam się podobać innym facetom, czuć się atrakcyjną. To wciąga. Niestety zaczęłam flirtować przez telefon z kolesiem poznanym w klubie. Mój były wszystko przezczytał. Należy mi się za to. Chociaż nie chciałam go zdradzić i do niczego nie doszło to i tak zawaliłam. Po co mi to było? Zawsze smiałam się z takich ludzi którym odbijało w związku i popełniali klasyczny błąd. Zachłysneli się życiem. W moim przypadku była zmiana diametralna w wyglądzie, przd rozstaniem duż schudłam, zmieniłam kolor włosów i styl ubierania się,,,i zauważyłam że zaczęłam się podobać mężczyznom. To mnie zgubiło. Człowiek to jednak jest proste zwierątko, zobaczyłam że mogę się postarac o lepszego samca i ugrać coś na loterii genetycznej bo lepiej wygladam itd W rezultacie spadłam na dno. I bardzo dobrze!!! W ogóle mi siebie nie żal!!! Jak ktoś jest głupi to zasługuje na taki los a mój były na najlepszą dziewczynę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 17:50:04

Jakby to była wielka miłość, to by Ci wybaczył. Dobrze się stało, dojrzałaś, coś zrozumiałaś i następny Twój związek będzie miał już dużo większe szanse na przetrwanie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
S.
(Ocena: 5)
2016-10-09 18:20:24

U mnie było tak, że byłam w nim tak zakochana że praktycznie z nikim innym sie nie widywa,lam, tylko praca i on... może męczył się tym, moze byłam zbyt zaborcza.. a alkohol zrobil swoje i mam nauczkę :( a co do Twojej sytuacji to przykro mi, domyślam się jak się czujesz. Na pewno mniejsza liczba na wadze sprawiła że poczułas sie bardziej pewna siebie i atakcyjna, chciałas być piękna nie tylko w oczach swojego chłopaka, to normalne :) cóż wszyscy uczymy się na błędach. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-09 18:57:31

Też myslę że gdyby mnie kochał to nie znalazł by sobie po miesiącu nowej dziewczyny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1