WYZNANIA FACETÓW: „Będę kochał swoją kobietę jeszcze mocniej, gdy…”

24 Maja 2017

Co robić, by jego uczucia były jeszcze mocniejsze na co dzień?

jak go rozkochać

Jak świat długi i szeroki, kobiety zastanawiają się nad tym, jak na co dzień sprawić, by nasz mężczyzna kochał nas mocniej, by go przy sobie zatrzymać i stworzyć silny, długotrwały związek. Jak postępować z mężczyzną, by w codziennym życiu czuł się przy tobie swobodny, szczęśliwy i spełniony? Mężczyźni zastanawiają się, jak znaleźć kobietę, która zrozumie ich psychikę i potrzeby. Portal randkowy MyDwoje przebadał ponad trzysta odpowiedzi wolnych panów udzielonych w badaniu „Będziesz kochał swoją kobietę jeszcze mocniej, gdy”. Zobacz, co możesz robić, by kochał Cię jeszcze mocniej.

Czas dla niego i jego hobby

Czego najbardziej w związku obawiają się panowie? Okazuje się, że zagrożenia ciągłą obecnością partnerki i oddania w jej ręce części swojej tożsamości. Oczywiście mężczyźni bardzo kochają swoje towarzyszki życia i wielką przyjemność sprawiają im chwile spędzone we dwoje, ale niekoniecznie muszą być to wszystkie wolne chwile. Czasem mężczyźni potrzebują czasu tylko dla siebie, który pozwoli zatęsknić za ukochaną, ale również zregenerować się, odświeżyć myśli lub zwyczajnie odpocząć samotnie lub w męskim gronie, bez każdorazowego wyjaśniania motywów i przebiegu takiego spotkania. Dlatego aż 21% mężczyzn deklaruje, że będzie mocniej kochać wybrankę, jeśli ta pozwoli mu pobyć samemu, bez usprawiedliwiania się dlaczego. Kolejne 7% pań oczekuje, że partnerka zaakceptuje jego kolegów, z którymi SAM się spotyka. Single poszukujący partnerki przez randki internetowe deklarują również większe zaangażowanie w związek, gdy we wspólnym domu znajdzie się również miejsce na JEGO kolekcję ulubionych rzeczy, narzędzia i hobby oraz przyzwolenie na posiadanie zainteresowań, które niekoniecznie podzielą z partnerką. Mężczyźni chcieliby od czasu do czasu móc zająć się reperacją motocykla lub siedząc na fotelu popatrzeć na kolekcję kufli do piwa. Niewątpliwie będzie to sporym wyzwaniem dla ich drugiej połowy, ale aż 18% panów zdecydowanie to swobodę doceni.

Doceń jego siłę, nie poprawiaj i nie szperaj

Życie we dwoje to niewątpliwie trudna sztuka, polegająca na ciągłych kompromisach lub tolerancji dla przyzwyczajeń i przywar bliskiej osoby oraz pozwalaniu na samodzielność. Ale czy panie zawsze o tym pamiętają? Co dziewiąty pan pragnie, by jego kobieta doceniła jego siłę, pozwoliła być mu silnym mężczyzną i przejąć męskie sprawy, jak malowanie w przeprowadzce czy zmianę opon - bez ciągłego komenderowania, upominania, by się nie ubrudził lub nie skaleczył oraz tłumaczenia „jak powinien to zrobić dobrze”. Mężczyźni rzadko kiedy słyną też z pedantyzmu. Jest on raczej domeną kobiet, które od zarania dziejów dbają o domowe ognisko i porządek wokół niego. Jednak panowie mają dość ciągłego korygowania każdego ich zachowania i raczej uciekną „gdzie pieprz rośnie”, niż nauczą się korzystać z podstawek pod kubek, a pusty talerz od razu po ostatnim kęsie zanosić do zmywarki. 16% z nich dopomina się więc, by to kobiety pozbyły się swych przyzwyczajeń do gderactwa i wiecznego niezadowolenia oraz przestały ciągle ich poprawiać i po nich sprzątać wypominając, gdzie co położyli. Panie, rozpędzone w porządkach lub te zbyt ciekawe, popełniają jeszcze jeden grzech, którego nie wybaczy 12% mężczyzn: uwielbiają szperać w ich rzeczach, przestawiać je, szukać „dowodów zbrodni”, nie tylko denerwując samym faktem, ale również powodując niemałe zniszczenia, chociażby ścierając patynę i rysując najcenniejszą monetę w drogocennej kolekcji.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

nelka
(Ocena: 5)
2017-06-29 18:37:53

Przede wszystkim trzeba być sobą, a nie kombinować na siłę, aby on nas bardziej pokochał. Bo takie sztuczki do niczego dobrego raczej nie prowadzą. Jak jesteś sobą, jesteś mu oddana, szczęśliwa, uśmiechnięta, dobrze Wam się spędza czas, to ten związek będzie szczęśliwy. I on nie przestanie Ciebie kochać. Ja wychodzę z takiego założenia i jak do tej pory udawało mi się to. Teraz jak kogoś poznaje, najczęściej przez mydwoje, to od razu najważniejszą kwestią jest to, czy do siebie pasujemy, jak jesteśmy do siebie dopasowani, jeżeli w dużym stopniu to ten związek będzie szczęśliwy. Wszystko jedno czy będę kombinowała, żeby mnie kochał czy po prostu będę sobą. Wiem, niby bardzo prosta recepta, ale ja wychodzę z założenia, że najprostsze są właśnie najprostsze rozwiązania :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aśka
(Ocena: 5)
2017-05-24 18:16:09

my z chłopakiem mieliśmy taki problem, że ja miałam straszną nadwagę i tak źle ze sobą czułam, że nie chciałam żadnego zblizenia ani nic no i w koncu prawie się rozstaliśmy ale dla niego postanowiłam się wziąć za siebie i dzięki wytrwałym ćwiczeniom i iqacai doszłam do Wagi o 20kilo mniejszej niż przedtem. Zajęło mi to trochę, ale w trakcie zrzucania nasz związek się umacniał. I teraz jak go pytam, czy mu się bardziej podobam to on mówi, że jeśli mnie to pomogło to on mnie kocha najmocniej na świecie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-24 12:26:21

Z tego wynika, że mężczyznę najlepiej zostawić w spokoju, nie mówić do niego a jak już to tylko chwalić i głaskać i dziękować, że jest... hahaha śmieszne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-24 21:51:14

Ale jesteś głupia...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-05-25 12:40:46

To jest jej komentarz dotyczący artykułu - a Ty czym zabłysłaś właśnie?? Ignorancja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1