7 sygnałów, że on ZBYT SZYBKO wyznał Ci miłość (i było to nieszczere)

08 Sierpnia 2016

Definitywnie nie wróży to nic dobrego.

on mnie kocha

Największym pragnieniem zakochanej dziewczyny jest usłyszeć z ust mężczyzny `Kocham Cię`. Są faceci, którzy długo zwlekają z tym wyznaniem. Natomiast inni potrafią zadeklarować uczucie już na pierwszej randce. Większość jednak jest ostrożna i rozważa wypowiedzenie magicznych słów.

Kobiety bardzo się denerwują i przeżywają, gdy nie mogą doczekać się wyznania miłości ze strony mężczyzny. Mijają miesiące, czasami lata, a żadna deklaracja nie pada. Zamiast tego zakochana może usłyszeć: `Zależy mi na Tobie` albo `Przecież wiesz, że chcę z Tobą być`. Definitywnie nie wróży to nic dobrego. Są jednak dziewczyny, które mają inny dylemat. Zastanawiają się, czy wyznanie miłości przez faceta nie nastąpiło zbyt wcześnie i było prawdziwe. Jeżeli tak, ich sytuacja również może się stać nieciekawa.

Każdy związek jest inny, ale trzeba rozważyć wszystkie okoliczności i przeanalizować zachowanie mężczyzny. W tych przypadkach powinnaś zachować ostrożność z przyjęciem jego słów jako prawdziwe.

Zobacz także: Idealna różnica wieku w związku istnieje! Ile lat może nas dzielić?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
2.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-08 11:01:26

nie wiem czy bardziej przeraża mnie czy smuci fakt, że według tego najpierw idzie się do łóżka, a dopiero potem można powiedzieć "kocham"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-08 07:41:12

pracuje w warszawie, chłopak w rodzinnym mieście oddalonym 200 km. widujemy się raz w tygodniu, czy to znaczy że nigdy nie stworzymy dobrego zwiazku żalosne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-08 16:02:25

no raczej nie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-08 19:47:44

Nie, że nigdy, ale póki jesteście od siebie tak daleko, to dla mnie to nawet nie jest prawdziwy związek. Nie znacie się tak naprawdę, bo przez te dwa trzy dni, które spędzacie razem można zachowywać się inaczej niż na co dzień.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1