7 powodów, dlaczego powinnaś związać się z chłopakiem, który ma siostrę

31 Stycznia 2016

Na pierwszej randce koniecznie zapytaj go o rodzeństwo!

udany związek

Jaki powinien być partner idealny? Na liście najbardziej pożądanych cech znajdują się zazwyczaj: uroda, inteligencja, charakter, uczciwość, wierność czy poczucie humoru. Chyba czas dopisać coś jeszcze – jeśli liczysz na trwałą i udaną relację, powinnaś związać się z facetem, który ma... siostrę! Kobiety, którym się to udało, bez problemu wyliczają kolejne zalety takiego rozwiązania. Mężczyzna wychowujący się pod jednym dachem z płcią przeciwną znacznie lepiej nas rozumie.

Z nikim nie będzie Ci tak dobrze, bo jedynacy i panowie posiadający rodzeństwo płci męskiej nie są już tak wyrozumiali, a ich „wychowanie” trwa znacznie dłużej. Potwierdzają to nie tylko opinie samych zainteresowanych, ale także wyniki wiarygodnych badań. Chłopak mający siostrę bez żadnych wątpliwości jest lepiej przygotowany do wspólnego życia z przedstawicielką płci pięknej.

Dlaczego pytanie o rodzeństwo powinno być pierwszym, jakie zadasz w czasie randki?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-31 13:36:26

re: 7 powodów, dlaczego powinnaś związać się z chłopakiem, który ma siostrę

Haha strona 6 najlepsza.. dziękuję bardzo za taką siostrę. Najgorszej wrogowi bym jej nie życzyła. Ten artykuł na pewno pisała jakąś laska, która ma brata i błędnie myśli ze jego laska ja lubi. Haha. Ten artykul powinien być na odwrót. Dlaczego woj facet nie piwinien mieć siostry i to wszystko na odwrót. Wtedy miał by on sens. I był by prawda..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-31 13:23:22

re: 7 powodów, dlaczego powinnaś związać się z chłopakiem, który ma siostrę

Hahaha śmieszne. Ile ja bym dała żeby mój facet nie miał siostry. Moja szwagierka to fałszywa s**a nienawidzę jej szczerze. Jest ponad 10 lat starsza od niego i zawsze to n ianczyla, jak swoje dziecko.I przez to mmój facet nie jest samodzielny i nic nie umie!! Ani ugotować , ani posprzątać, bo wszystkie baby w domu to za niego robiły. Jesteśmy razem ponad 5 lat i dopiero teraz uczyć się żyć.. więc siostry facetów to największe zło!! Moja szwagierka mnie nie lubi i zawsze na mnie nadaje przy niemu i wszystko robi żebyśmy się poklocili, ale oczywiście po cichu i dyskretnie to robi!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-02 15:13:28

Miałam dokładnie identyczną sytuacje.. i w końcu jej się udało, rozstaliśmy się... nie byłam w stanie dłużej trwać w tej chorej sytuacji... minęło już pół roku, a ja co noc wracam myślami do Niego..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
agi
(Ocena: 5)
2016-01-31 11:03:58

re: 7 powodów, dlaczego powinnaś związać się z chłopakiem, który ma siostrę

lol dawno nie czytałam takich głupot. byłam z 3ma facetami którzy wychowali się z siostrą. i powiem ogólnie: to że facet ma siostrę nie znaczy że będzie lepszym partnerem, totalny bullshit. a to że wie co to jest cellulit, albo do czego służy zalotka, albo wie legendarne "czym się różni spódnica od sukienki" to tylko nieistotne pierdoły, które on wie dzięki siostrze. a siostra chłopaka potrafi nam zatruć życie skutecznie. przerabiałam to pare lat temu: zazdrosna i wiecznie się wtrącała. między nami była "cicha wojna" i rywalizacja. fakt miałam wtedy 19 lat, ona 6 lat starsza , więc się tym przejmowałam i dawłam się wmanipulować w jej gierki. dziś ja mam 26 lat i miałabym wywalone i robiła swoje. a jakie gierki? typu, mimo że ona wie, że on się umówił ze mną/ ja u niego jestem - to na wtedy starała się "znaleźć mu zajęcie" aby nie spędzał czasu ze mną. potrafiła wpaść do pokoju bez pukania, władować się wprost do sypialni (my prawie nadzy, zaraz będzie sex;) z textem: "zbieraj się, odwieziesz mnie do znajomych" (bez wcześniejszego umawiania się że on ma ją gdzieś zawieźć). ogólnie traktowała swego brata a mego chłopaka jak szofera i chłopca na posyłki - co też próbowałam mu uświadomić , że siostra zwyczajnie go wykorzystuje i wchodzi z butami między nas - na próżno, nawet nie warto próbować bo chopak zawsze stanie po stronie siostry, kilka razy się o nią pokłociliśmy. częstowanie się bez pytania jakimiś przekąskami, które mieliśmy w pokoju czy w samochodzie - standard. sama mam 2ch braci, znam sie dobrze z ich dziewczynami (są młodsze), więc można powiedzieć że teraz sytuacja się odwróciła, ale nie. mając w pamięci to przez co ja przechodziłam i ile krwi mi napsuła siostra mego chłopaka - staram się być w porządku, nie wtrącać się i nie narzucać. pomóc w razie potrzeby zamiast wykorzystywać brata do własnych celów. z moimi "bratowymi" mam dobre relacje, nawet śmiało można powiedzieć że się kolegujemy. siostra to nie w każdym przypadku korzyść i zaleta - dużo zależy kim ta siostra jest i jaki jest facet. a rzekome "zalety" wymienione nw artykule - to niestety tylko teoretyczne, idealne bajki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-01-31 09:29:47

re: 7 powodów, dlaczego powinnaś związać się z chłopakiem, który ma siostrę

Totalne bzdury

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1