7 nowych faktów o miłości, które musisz znać!

14 Maja 2011

Miłość nie znosi nudy i rutyny! Oto zaskakujące odkrycia, które pozwolą Ci jeszcze bardziej zbliżyć się do swojego partnera.

miłość

W związkowych trendach lepiej zawsze być na bieżąco! Czujność i ciągłe zabieganie o względy partnera to podstawa udanego związku. Jeżeli zawsze będziesz trzymała rękę na pulsie, szybko uda Ci się zauważyć, że w Twoim związku zaczyna się źle dziać. W odpowiedniej chwili podejmiesz również właściwe działania, aby uratować swoją miłość. Szybciej zyskasz również pewność, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

1. Spędzanie czasu osobno wzmacnia więź

Wspólne chwile spędzane razem z ukochanym to oczywiście bardzo ważna kwestia, jednak czasem warto spędzić trochę czasu osobno. Możesz na przykład iść z koleżankami na zakupy lub poszaleć z nimi na imprezie. Pamiętaj, że gdy robisz sobie wolne od partnera, zbierasz nowe doświadczenia i pomysły, którymi potem możesz się z nim podzielić. To również świetny sposób na to, aby trochę się za sobą stęsknić. Po takiej rozłące, na pewno nie będziesz mogła doczekać się ponownego spotkania.

2. Jeśli on zdradzał swoje byłe dziewczyny, pewnie i ciebie zdradzi

Przyczyny zdrady mężczyzny zwykle upatruje się w tym, że nie był on do końca zadowolony z relacji, która łączyła go z partnerką. Jednak nie zawsze tak jest. Niektórzy faceci mają po prostu zakodowaną w sobie skłonność do skoków w bok. Jeżeli więc twój mężczyzna zdradzał kiedyś swoją eks, nie łudź się, że dla ciebie zmieni swoje dawne zwyczaje. Jak ostrzegają seksuolodzy, taka metamorfoza jest mało prawdopodobna.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (61)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-20 20:25:29

re: 7 nowych faktów o miłości, które musisz znać!

Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 18:31:31

J1gy4u aslrjylgplfd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 12:08:54

tdaIfU vftkpoceuxtz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 07:22:42

Cool! That's a clever way of looikng at it!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-15 20:22:58

sprawdz jakość ludzkiej spermy h t t p://s e k s b a z a.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-17 17:35:47

1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-16 17:48:08

pfff wielkie jedno jajko xDD ja wiem swoje i wieże mojemu facetowi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-15 18:53:52

z tą zdradą to przesadziłyście...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-15 17:15:43

ja jestem typem flirciary, chociaz też czasami brakuje mi jakiejś stałości. Niestety jak tylko się zbliża facet ,któremu bardziej na mniej zależy i widzę , że chce coś powazniejszego automatycznie czuje , ze moja wolnosc się ogranicza i ze związek to coś zupełnie mi obcego. Powinnam już mieć faceta, bo wiekszosc moich znajomych ma i czuje się troche z tym głupio, ale nie wiem czy bycie z kims na sile bo tak wypada jest dobrym rozwiazaniem. Czuje czasami , ze mam w sobie jakas blokade psychiczna z która sama , bez pomocy specjalisty sobie nie poradze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-15 20:15:14

Miałam zupełnie to samo i wiesz co? NIe bądź z nikim na siłę, kiedy spotkasz kogoś NAPRAWDĘ odpowiedniego, ta blokada sama zniknie, uwierz mi : ))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-15 14:25:36

Myślę, że jest się bardzo przybitym, jeśli się tę osobę naprawdę kocha. A jeśli nie, to można wręcz poczuć ulgę. Wiem, bo sama "przerobiłąm" obie sytuacje. Na szczęście z tym, którego naprawdę kocham, zeszłam się znowu. Mimo wszystko muszę powiedzieć, że to jednak prawda, że dziewczyny bardzo długo decydują się na taki krok nawet, jeśli nie są przekonane co do swoich uczuć. Nie wiem, może mamy jakąś podświadomą potrzebę "mienia kogoś". Co, logicznie myśląc, jest bez sensu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz