11 nietypowych randek

03 Kwietnia 2016

Oto kilka zakręconych i niezbyt kosztownych koncepcji na pierwszą randkę. Wypróbujesz?

pomysły na randkę

Kiedy zastanawiamy się nad miejscem pierwszej randki, prawie zawsze pojawiają się dylematy. Nikt nie chce, aby propozycja była banalna, a z drugiej strony trudno wymyślić coś oryginalnego, co spełniłoby wymogi charakteru tego spotkania. Wszyscy zapytani przez z nas znajomi byli zgodni w jednej kwestii: pierwsza randka powinna odbyć się w miejscu publicznym ze względu na bezpieczeństwo oraz nie narażać randkowiczów na zbyt duże koszty. Moment regulowania rachunku często bywa kłopotliwy dla obu stron.

Kolejna sprawa to oryginalność, o której już wspomniałyśmy. Tutaj trzeba jednak wziąć pod uwagę zainteresowania obu osób i sposoby spędzania czasu, jakie preferują.

Jak go podniecić? 10 bardzo DZIWNYCH sposobów, które zawsze działają!

Dla niezdecydowanych postanowiłyśmy przygotować zabawny poradnik, który pomoże w podjęciu tej niełatwej decyzji. Wzięłyśmy pod uwagę wszystkie aspekty i wysuwamy propozycje – naszym zdaniem - nietypowe, kwalifikujące się do rodzaju tych bezpiecznych i niezbyt kosztownych.

Jesteście ciekawe, gdzie można pójść na pierwszą randkę? Będziecie zaskoczone.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Oliwia
(Ocena: 5)
2016-12-29 12:37:26

Miałam raz nietypową randkę nie była to kolacja w restauracji ani żadne kino tylko lot w tunelu aerodynamicznym w Wielkopolsce. Zdziwiona byłam bardzo. To była jedna jedyna randka takiego typu. Byłam z tym chłopakiem prawie rok. Potem wyjechał pracować zagranicę i kontakt się urwał. Zostały tylko wspomnienia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-04-03 18:43:38

re: 11 nietypowych randek

Moja najlepsza pierwsza randka była z moim mężem. Zaprosił mnie na nią już drugiego dnia po poznaniu się. Wzięliśmy też znajomych i uważam, ze to była bardzo dobra decyzja. Wielu facetów popisuje się przy znajomych, a moj R. taki nie był. Najpierw pojechaliśmy na lody do uroczego miesteczka, następnie chodziliśmy, posiedzieliśmy, było dużo wygłupiania się. Potem poszliśmy na zimne napoje do ogródka na rynku. Po kilku godzinach spędzonych w tym miasteczku pojechaliśmy na festyn. Było naprawdę fajnie. Dostałam od mojego R. balona z helem, któremu nadaliśmy imię związane z tym dniem. Naprawdę fajnie się wspomina.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-04-03 18:39:29

re: 11 nietypowych randek

Spacer bez celu to nietypowa pierwsza randka? Przeżyłam bardzo dużo takich pierwszych randek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-03 15:28:52

re: 11 nietypowych randek

najbardziej nietypowa randka - KOŚCIÓŁ hahahaah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
limonka
(Ocena: 5)
2016-04-03 12:16:38

re: 11 nietypowych randek

Moim zdaniem na pierwsza randke najlepiej wybrac klasyke- restauracja lub kawiarnia. Jest to miejsce publiczne i w milej atmosferze mozna porozmawiac. Uwazam ze rozmowa na pierwszej randce jest najwazniejsza bo pozwala okreslic czy mamy wspolne tematy, zainteresowania, czy jest jakas chemia, czy druga osoba jest interesujaca. Później mozna chodzic do kina, wesolego miasteczka, na rowery czy jezdzic na wycieczki:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1