Męskim okiem: 12 typów kobiet, z którymi faceci NIE CHCĄ się kochać

08 Maja 2018

Jeśli taka jesteś, nie powinnaś na nic liczyć.

on nie chce się kochać

Panuje powszechne przekonanie, że faceci myślą tylko o jednym i są w stanie zrobić to z każdą. Kiedy przychodzi ochota, wtedy wszystko przestaje mieć znaczenie. Nagle okazuje się, że wcale nie jesteśmy aż tak wybredni i zadowolimy się byle kim. Ile w tym prawdy? Wypowiedzi moich rozmówców udowadniają, że zdecydowanie mniej, niż można przypuszczać. Nam też zdarza się wybrzydzać, a niektóre kobiety zwyczajnie nas odstraszają.

Zobacz również: Ona zawsze odmawia, kiedy facet chce jej zrobić dobrze ustami. Zdradziła, dlaczego

Jeśli otacza cię wielu mężczyzn i żaden z nich nie wykonał jeszcze pierwszego kroku albo wciąż czekasz na ruch tego jedynego - powinnaś zastanowić się nad tym, co go przed tym powstrzymuje. Zamiast posądzać go o dziwne skłonności, niskie libido czy impotencję - pomyśl, czy problem nie tkwi w tobie. Od niektórych dziewczyn odruchowo trzymamy się z daleka, bo zdajemy sobie sprawę, że bliższy kontakt z nimi zwiastuje spore kłopoty.

Dlaczego on nie widzi w tobie materiału na kochankę? Te szczere wypowiedzi powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli jesteś jedną z nich - raczej nie licz na nic.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-10 09:40:42

hehehe, to wszystkie jesteśmy beznadziejne :) Tylko ideały mają szanse. Bogate, miłe, sympatyczne, będące na każde zawołanie, nic nie oczekujące rozkładające nogi kiedy mężczyzna tego oczekuje i znikające kiedy mu się znudzi. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-08 06:56:51

Kiedy wiem, że mam do czynienia ze zdeklarowaną cnotką i mam być jej pierwszym, to jakoś odruchowo się wycofuję. Nie chcę jej zawieść, ani skrzywdzić. Jeszcze rozmyśli się w trakcie, a to jest bardzo słabe - ocenia Adam - to chyba NIEDOŚWIADCZONA, a nie bardzo doświadczona...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-08 09:31:40

Też zwróciłam na to uwagę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1