MĘSKIM OKIEM: W której ławce siedzą najfajniejsze dziewczyny?

06 Września 2016

Nawet jeśli nie chodzisz już do szkoły, to wciąż wiele o Tobie mówi.

ławka w klasie

Niezależnie od tego, czy chodzisz jeszcze do szkoły, a może zakończyłaś naukę już dawno temu - to wciąż wiele o Tobie mówi. Ławka, którą zajmujesz lub kiedyś zajmowałaś, to symbol. Czego innego można spodziewać się po dziewczynie z pierwszej ławki, a czego innego po buntowniczce, która uciekała jak najdalej od nauczycieli. I nawet jeśli od tego momentu minęło wiele lat, to nadal istotny szczegół. Sporo mówi o Twojej osobowości, temperamencie, odwadze i podejściu do innych ludzi. Do mężczyzn także.

Może to przypadek, choć nie sądzę, ale poszczególne miejsca w klasie zazwyczaj zajmowane są przez określone charaktery. I to bez względu na ich wiek czy poziom edukacji. Ławkę wybieramy podświadomie, a jej usytuowanie w pewnym sensie nasz kształtuje. Zastanów się sama, czy chciałabyś się związać z chłopakiem, który kilkanaście lat szkoły siedział tuż przy nauczycielskim biurku, czy może buntownikiem z samego końca sali.

Sprawdź, o czym może świadczyć umiejscowienie w klasie. O Tobie i innych…

Zobacz również: LIST: „Cała szkoła wie, że spałam z kolegą z klasy! Nie mam życia, bo on chciał się POCHWALIĆ...”

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Zooo123
(Ocena: 5)
2017-03-24 13:18:59

Zgadza się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-15 14:56:14

Grzesiu, co ty za pie*doły opowiadasz.. Ja siedziałam we wszystkich rzędach, i co ty na to?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
o jeeej
(Ocena: 5)
2016-09-08 12:07:45

U mnie się wszystko zgadza ze wspomnieniami. A co do trzeciej...albo każdej innej ławki, tam zawsze siedziały grubasy, rudzielce itd. które do dziś nie ogarniają życia i wiodą przeciętny żywot... Ani to i qgreen nie kupi żeby schudnąc, ani nie ćwiczy. Nie pomaluje się, ani nie uczesze. Ehh..... przeciętniacy chyba tacy chcą być.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-06 13:42:12

A ja na każdym przedmiocie siedziałam w innej ławce i co w związku z tym?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
nie
(Ocena: 5)
2016-09-06 03:25:46

W gimnazjum pamiętam że tak było, plus w drugich ławkach oprócz kujonek, siadały "odrzutki klasowe". Ja siadałam zawsze w pierwszej ławce, maksymalnie od strony drzwi. Wszystko widać, tablica jest czytelna, nauczyciele nie zwracają na ciebie uwagi, a jeszcze jak się dobrze uczysz, to już w ogóle dla nich nie istniejesz. Idealne miejsce do ściągania, nauczyciel będzie skupiał uwagę na tyłach klasy, bo przecież "nikt nie będzie ściągał w pierwszym rzędzie".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-06 22:15:41

o ile ogarniam, że od czasu do czasu coś tam kolega podpowie to ludzie, którzy jadą na ściaganiu to dla mnie zwykli id.ioci :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-07 11:32:22

Ja ściągałam w szkole ale tylko czasami, oczywiście jak nadarzyła się okazja do sprawdzenia czy udzieliłam dobrej odpowiedzi np. od koleżanki czy w podręczniku bo np. nauczyciel podczas sprawdzianu wyszedł na chwile to grzech było nie skorzystać :P Im byłam starsza tym bardziej mi się nie chciało tych ściąg robić i wolałam się nauczyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1