MĘSKIM OKIEM: Która uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nadaje się na żonę?

24 Października 2017

Faceci wybrali swoją idealną kandydatkę!

ślub od pierwszego wejrzenia

Sam pomysł, by na ślubnym kobiercu postawić nieznajomych sobie ludzi wydaje się absurdalny. Z drugiej jednak strony - czy oświadczając się mężczyzna tak naprawdę zna swoją wybrankę? Małżeństwo sporo zmienia i szybko może się okazać, że cudowna narzeczona jako żona nie jest już tak perfekcyjna. Telewizyjni eksperci twierdzą, że opracowali wzór na idealny związek, więc może jednak ma to sens.

Tym razem zajmiemy się jednak nie szansami poszczególnych par z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. To trudno przewidzieć, bo w końcu przeciwieństwa się przyciągają, a pierwsze rozczarowanie może przemienić się w najprawdziwszą miłość. Przyjrzyjmy się jego uczestniczkom. W której z nich statystyczny facet widzi kandydatkę na żonę? Zapytałem o to kilku mężczyzn, którzy oglądają ten program i są w stanie wydać werdykt.

Panowie ocenili ich wygląd, charakter i ogólne predyspozycje do tej roli. Okazuje się, że jedna z nich to spełnienie marzeń większości z nich. Jeśli chociaż trochę ją przypominasz - tak trzymaj!

Zobacz również: Wszyscy dziś mówią o sukni panny młodej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Podoba się Wam?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 13:58:41

Jak dla mnie Ania jest najsympatyczniejsza i najładniejsza :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Alicja
(Ocena: 5)
2017-10-24 23:02:06

Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-24 10:21:05

Co to za pajaca dostala Paulina

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-24 09:55:21

Serio? Paulina aż tak dużo za wygląd dostała? Tzn uważam, że każda z nich ma coś w sobie :) kwestia spotkania odpowiedniego faceta:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1