Męskim okiem: Właśnie TO robi facet, zanim Ci się oświadczy

13 Lutego 2018

Przygotowania są zazwyczaj długie i bardzo nerwowe. Znamy szczegóły.

przygotowania do oświadczyn

Zaręczyny to wyjątkowo stresujący moment. Wbrew pozorom, nie tylko dla zaskoczonej kobiety, która ma zaledwie kilka sekund na podjęcie najważniejszej decyzji w życiu. To także finał kilku nerwowych tygodni, a nawet miesięcy, które jej partner poświęcił na przygotowania. Czy pierścionek będzie pasował? Czy ona powie „tak”? Czy nikt nam nie przeszkodzi? Czy wybrałem odpowiedni moment i miejsce?

O tym temacie rzadko mówi się z męskiej perspektywy. Ta nie polega wyłącznie na tym, by wydać majątek u jubilera. Liczą się szczegóły, a o porażkę niezwykle łatwo. Nawet jeśli ona zechce zostać moją żoną, to samych oświadczyn nie musi przecież dobrze wspominać. A błyskotka na jej palcu może być daleka od jej oczekiwań.

Jak to wszystko wyglada w praktyce? W ustaleniu faktów pomoże mi rozmowa, jaką odbyłem ze świeżo upieczonym narzeczonym. On dokładnie wie co, gdzie, jak i kiedy. Okazuje się, że największy problem to znalezienie pierścionka w odpowiednim rozmiarze…

Zobacz również: „Moja dziewczyna oczekuje, że 14 lutego poproszę ją o rękę. Jeśli tego nie zrobię, zerwie” (Historia Dominika)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2018-02-13 10:52:09

Ja uważam, ze oswiadczyny w dniu urodzin albo w jakieś święto, są średnim pomysłem, bo te dni same w sobie są wystarczającym powodem do wspólnego świętowania, a dorzucanie zaręczyn kojarzy mi sie z podejsciem: "oswiadcze sie w jej urodziny, przynajmniej zawsze bede pamietal", co wg mnie nie swiadczy dobrze o mezczyznie ;) Lepszy jest zwykly dzien kiedy dziewczyna sie niczego nie spodziewa i ktory potem stanie sie dla pary wyjątkowy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-14 01:44:55

Albo "jeden prezent na dwie okazje". Też według mnie to głupi pomysł oświadczać się w swieto. Chyba tylko rocznica jest ok pod tym względem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 08:29:48

Ja czekam na pierscionek i czekam... mamy roczne dziecko i ciagle nic... :( zanim ktos mnie bedzie ocenial to dodam,ze dziecko bylo wspolna,swiadoma decyzja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 11:45:53

To tym bardziej Cię ocenię. Skoro Tobie zależy na ślubie, a nie miałaś nic przeciwko dziecku przed, to sama jesteś sobie winna. Po co ma Ci dawać pierścionek? Przecież wszystko mu dałaś bez tego. Nie rozumiem ludzi, którzy tak robią. Jeśli ślub jest istotny dla jednej osoby to powinna to wyraźnie powiedzieć. Zakładanie rodziny bez tego jest strzałem w kolano.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-14 13:24:31

Ja również się z tym zgadzam. Chcieliście dziecka nie myśląc o slubie, a teraz na niego czekasz? COś tu nie tak i kolejność nie ta, tym bardziej, że chcesz ślubu. A druga sprawa to co to za związek jak nie umiecie ze sobą nawet poważnie porozmawiać a zamiast tego wolisz czekać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1