MĘSKIM OKIEM: Zdradzę wam, kiedy tak naprawdę straciłem cnotę...

13 Czerwca 2017

Faceci rzadko pozwalają sobie w tym temacie na pełną szczerość. Dlaczego?

pierwszy raz wiek

Utrata dziewictwa to moment przełomowy, ale zazwyczaj również ukrywany w największej tajemnicy. Przyznajemy się do tego, że „już to robiliśmy”, nie zdradzając jednak za dużo szczegółów. A jeśli decydujemy się na zwierzenia, to nie zawsze do końca zgodne z prawdą. Koloryzujemy rzeczywistość, żeby zaimponować innym. Zawyżanie lub zaniżanie wieku inicjacji seksualnej jest zjawiskiem powszechnym.

Zwłaszcza wśród młodych mężczyzn, którzy w ten sposób walczą o akceptację znajomych, kolegów, dziewczyny. Dlaczego akurat w tej kwestii nie potrafimy być do końca szczerzy? Zapytałem o to kilku facetów, którzy anonimowo zdecydowali się ujawnić, kiedy przeżyli swój pierwszy raz i jak niewiele zazwyczaj ma to wspólnego z ich oficjalną wersją. Te wypowiedzi są najlepszym dowodem na to, że tylko pozujemy na świętoszków lub macho.

Bardzo się zdziwisz, jak długo niektórzy z nas zwlekają… Pytanie tylko - czy naprawdę jest się czego wstydzić albo czym chwalić?

Zobacz również: EXCLUSIVE: Spowiedź 30-letniego prawiczka

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-13 16:48:40

Straciłam cnotę z chłopakiem, z którym jestem po dziś dzień. Oboje mieliśmy skończone 19 lat. Byliśmy ze sobą prawie rok. Wydaje mi się że zarówno wiek jak i czas stażu w związku był akuratni. Do tej pory jak wspominam nasz pierwszy raz to mam motyle w brzuchu, ponieważ oboje byliśmy na to gotowi i dojrzali do tej decyzji, a oprócz tego było cudownie i romantycznie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-13 12:13:50

Ja i moj chlopak przezylismy pierwszy raz razem. Ja mialam prawie 24 lata a on prawie 26. Strasznie sie zdziwilam ze byl prawiczkiem bo jest przystojnym facetem, ale on po prostu wczesniej skupial sie na innych rzeczach niz seks. Jestem dumna z tego ze jestem jego pierwsza i ze czekal tak jak ja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-13 06:06:50

Ja mialam 16 moj facet tez oboje 1 raz i zaluje dzis po 11 latach. Za wczesnie to bylo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-13 01:57:22

Wstyd się przyznać, ale straciłam dziewictwo mając 15,5, mój chłopak też stracił wtedy ze mną cnotę i miał prawie 15 lat. Byliśmy zdecydowanie za młodzi. Różnica pomiędzy nami wynosiła tylko 7 miesięcy, ale w świetle prawa byłam "pedofilem".. Dobrze chociaż, że nie byłam aż tak głupia żeby się nie zabezpieczyć, bo jakbym zaszła w ciąże to jeszcze miałabym sąd na głowie. Moim zdaniem najodpowiedniejszym wiekiem na pierwszy raz jest ok.17/18 lat. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-13 10:11:21

nie miałabyś sądu, bo nie miałaś 17 lat. 15 latek odpowiada przed sądem jak dorosły tylko w wyjątkowych sytuacjach, a więc w przypadku najpoważniejszych przestępstw ( zabójstwo, zamach na prezydenta itp)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-13 11:35:10

Mylisz się :) mając 17 lat człowiek po prostu jest karany jak dorosły np. za kradzież idzie do więzienia, a nie do ośrodka szkolno-wychowawczego, ale 15 latek też odpowiada przed sądem. Wiem coś o tym, bo właśnie mając te 15 lat byłam bardzo zbuntowana i zdarzyło mi się odpowiadać przed sądem za demoralizacje, tak samo byłam wtedy świadkiem na sprawie mojej 14-letniej znajomej oskarżonej o posiadanie marihuany :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1