Jak sprawdzić, czy podobasz się facetom?

03 Września 2017

Nie główkuj, nie zgaduj. Wczytaj się w ten tekst, a wszystko stanie się jasne.

atrakcyjna dziewczyna

Wiele byśmy oddały, żeby wiedzieć, co faceci o nas myślą – a już szczególnie, gdy w grę wchodzi facet, który naprawdę się nam podoba. Skończ ze zgadywanką. Przeczytaj poniższe wskazówki, by zdobyć pewność, czy masz tę moc.

Mowa jego ciała

Mowa ciała może powiedzieć więcej niż tysiąc słów – szczególnie jeśli on nie jest zbyt wylewny (albo jeśli w ogóle rzadko ze sobą rozmawiacie). Podobno mężczyźni mają tylko dziesięć sygnałów nieświadomie wysyłanych przez ciało. Tylko dziesięć! Facet, któremu kobieta się podoba, będzie patrzył jej w oczy, prężył mięśnie, mimochodem ją dotykał. Zacznie też, co charakterystyczne, naśladować jej mowę ciała. Pamiętaj, że ponad 90 proc. komunikatów jest niewerbalnych.

Inicjowanie z jego strony

Generalnie gdy dziewczyna podoba się mężczyźnie, zrobi krok w jej stronę. Mniej lub bardziej udolnie, będzie jednak spróbował zwrócić jej uwagę albo od razu… zawrócić jej w głowie. Podobasz się nie tylko wtedy, gdy mężczyźni jawnie cię podrywają, ale również w każdej innej sytuacji, gdy on pierwszy się do ciebie zwraca i wyraźnie chce przyciągnąć twoją uwagę.

Historia Kasi: „Przystojniak zaproponował mi randkę. Nie wiem, czy nie robi sobie ze mnie żartów, bo jestem strasznie gruba”

Pamięć do detali

Piotrek wysłał ci SMS-a w dniu twoich imienin. Bartek wie, że kochasz lody czekoladowe, a nie przepadasz za truskawkowymi. Wojtek zauważył, że obcięłaś włosy. Łukasz zaprasza cię na film „Valerian”, bo wie, że uwielbiasz Carę Delevingne… I tak dalej. Dziewczyno, nie można mieć najmniejszych wątpliwości, że mężczyźni cię dostrzegają. Facet, który zapamiętuje u kobiety pozornie nieistotne szczegóły, musi być nią zainteresowany – inaczej nie zaprzątałby sobie tym głowy.

Robienie niemęskich rzeczy

Mężczyzna zainteresowany kobietą zrobi dla niej naprawdę wiele. Pomoże jej ufarbować włosy, gdy ona znajdzie się w potrzebie. Pójdzie z nią na zakupy. Wybierze się z nią na rolki (choć jasne, że wolałby na rower, boisko lub siłownię). Po prostu nie będzie się zastanawiał, czy to jest męskie, czy dziewczyńskie, czy jakie. Jeśli masz wokół siebie mężczyzn, którzy robią z tobą takie rzeczy, już wiesz, co nimi kieruje.

Jest przynajmniej 10 facetów, których możesz wezwać o północy

Naprawdę masz na kogo liczyć. Gdybyś potrzebowała pomocy, bez problemu znajdziesz chętnego, który pośpieszy ci na pomoc w nocy o północy. Nieważne, co się wydarzy: złapiesz gumę na środku skrzyżowania, stracisz listę kontaktów w telefonie, będziesz potrzebowała gotówki – jakiś facet zawsze pomoże ci w potrzebie.

Zagadują cię w dziwnych miejscach

Ostatnio całkiem niezły facet zagadnął cię w kolejce do kasy. Chodziło o jakiś bzdet. Wywiązała się rozmowa. Innym razem młody sąsiad zaczął rozmawiać z tobą w windzie, a rozmowa przeniosła się na klatkę schodową i w sumie nie mogliście się nagadać. Chyba nie wątpisz, że masz urok osobisty. Mężczyźni go dostrzegają.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-03 17:41:30

Czyli nie jestem atrakcyjna. warto wiedziec xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-03 20:52:26

Nie jesteś sama xD Przyszłe stare panny, łączmy się w bólu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dolaczam sie i łącze w bolu
(Ocena: 5)
2017-09-08 18:51:12

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-03 12:30:06

Ja chciałabym sie podobać tylko jednemu facetowi. Tomowi Hiddlestonowi. Co za ciachoooooo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1